Margarín Alsan je lahodné, 100 % rastlinné maslo bez stužených tukov v BIO kvalite. Tento margarín je perfektnou voľbou pre kohokoľvek, kto hľadá zdravú rastlinnú alternatívu masla.
U nás v Zelenom obchodíku myslíme aj na tých z vás, ktorí máte isté obmedzenia v stravovaní a musíte dodržiavať diétne opatrenia, trpíte intoleranciami, máte alergiu na mlieko, laktózu, alebo ste vegán či vegetarián a prevaha živočíšnej stravy vám nerobí dobre. Ponúkame vám pestrý výber zdravých rastlinných alternatív masla, syra či mäsa  či iný chladený tovar v bio kvalite ako napríklad: bio tvaroh, tofu, kimchi, vegánske maslo a syr, probiotické jogurty a mnoho ďalších. Tieto potraviny sú vhodné pre všetkých  ľudí, ktorí sa snažia jesť zdravo, vyvážene a pestro. A to bez ohľadu na vek. Je jedno, či ste senior alebo aktívny športovec či teenager.
Bio tvaroh je vysoko proteínový mliečny výrobok z biologického chovu kráv. Je bohatý na vápnik a obsahuje probiotické kultúry, ktoré podporujú trávenie a imunitu. Tofu je sójový syr pochádzajúci z Ázie. Je tiež vysoko proteínový a nízkotučný. Obsahuje veľa železa, horčíka a vápnika. Je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Kimchi je korejská fermentovaná zelenina s pikantnou chuťou. Je to skvelý zdroj vitamínu C, vlákniny a probiotík. Pomáha pri detoxikácii organizmu a posilňuje imunitný systém. Vegánske maslo Alsan ) a vegánsky syr sú náhrady za mliečne výrobky vyrobené z rastlinných olejov, orechov alebo sóje. Sú bez laktózy, cholesterolu a živočíšnych tukov. Majú podobnú konzistenciu a chuť ako klasické maslo a syr, ale sú zdravšie a etickejšie. V našom e-shope nájdete aj ďalšie potraviny v súlade so zdravou výživou, ako sú cereálie, otruby, semienka, sušené ovocie, čaje, kávu, kaše, sladidlá, oleje, octy, soli, celozrnné múky a ďalšie. Všetky naše produkty sú vyberané s ohľadom na kvalitu, pôvod a sú certifikované. Ponúkame tiež rôzne doplnky stravyvitamíny a minerály pre podporu vášho zdravia a vitality. Objednajte si jednoducho a rýchlo prostredníctvom nášho e-shopu a  my vám doručíme vaše potraviny domov alebo do práce. Chladený tovar si môžete prísť vyzdvihnúť aj k nám do kamennej predajne v Bánovciach. Tešíme sa na vašu návštevu!

Alsan Rastlinný margarín BIO 250g CHLADENÝ TOVAR!

2,15  (1,79  bez DPH)
Viac info
Vypredané

BACILLI BIO Miso polievka kimchi 250 g CHLADENÝ TOVAR !

5,25  (4,38  bez DPH)
Viac info
Vypredané

BACILLI BIO Miso polievka umami 250 g CHLADENÝ TOVAR !

5,25  (4,38  bez DPH)
Viac info
Vypredané

Bacilli Kimchi vegan 350 g CHLADENÝ TOVAR!

5,30  (4,42  bez DPH)
Viac info
Vypredané

BERCHTESGADENER LAND Čerstvé alpské maslo BIO 250g CHLADENÝ TOVAR!

3,60  (3,27  bez DPH)
Viac info
Vypredané

Berchtesgadener Land Plnotučný tvaroh bio 250 g CHLADENÝ TOVAR!

1,30  (1,08  bez DPH)
Viac info
Vypredané

Dennree Mozzarella strouhaná bio 150g CHLADENÝ TOVAR

2,85  (2,38  bez DPH)
Viac info
Vypredané

Dennree Tofu prírodné BIO 300g CHLADENÝ TOVAR

2,40  (2,00  bez DPH)
Viac info
Vypredané

Ferment it Rip Chi Kimči z červenej repy s kôprom 490 g CHLADENÝ TOVAR!

9,90  (8,25  bez DPH)
Viac info
Vypredané

Naturli Vegánske maslo BIO 200g CHLADENÝ TOVAR

2,70  (2,25  bez DPH)
Viac info
Vypredané

NUR PUUR Majonéza delikátna BIO 250 ml CHLADENÝ TOVAR

4,20  (3,50  bez DPH)
Viac info
Vypredané

VIK Vítovo KIMČI vegánske pikantné 200 g CHLADENÝ TOVAR!

3,50  (2,92  bez DPH)
Viac info
Vypredané

VIK Vítovo KIMČI vegánske pikantné 500 g CHLADENÝ TOVAR!

7,60  (6,33  bez DPH)
Viac info
Vypredané