SPÔSOB ÚHRADY CENY ZA TOVAR

Zákazník má na výber z troch spôsobov úhrady ceny za tovar:

Dobierka – Platba prebehne v mieste odovzdania tovaru prostredníctvom zmluvnej zásielkovej služby GLS alebo Slovenskej pošty. Ako daňový doklad o zaplatení slúži zákazníkovi potvrdenie o zaplatení od zásielkovej spoločnosti (pošta, kuriér) a faktúra.

Platba vopred prevodom – Platba prebehne prevodom na účet až po výzve zo strany predávajúceho. Predávajúci overí stav skladových zásob a na základe toho vystaví kupujúcemu faktúru, ktorú zašle kupujúcemu na e-mailpvú adresu.

Platba v hotovosti – Zákazník zaplatí za tovar pri jeho osobnom prevzatí v kamennej predajni v Bánovciach nad Bebravou.

 

SPÔSOB DORUČENIA

Zákazník ma na výber z týchto spôsobov doručenia tovaru:

Poštou (balík na poštu) – zákazník si balík vyzdvihne na príslušnej pobočke Slovenskej pošty, ktorú zadal pri vytváraní objednávky. Cena poštovného je 2,50€. Ak suma objednávky presiahne 90€, poštovné a balné hradí predávajúci.

Poštou (balík na adresu) – tovar bude zákazníkovi doručený prostredníctvom kuriérskej služby Slovenskej pošty. Cena poštovného je pri platbe na dobierku 3,50€ a pri platbe vopred 2,90€. Ak suma objednávky presiahne 90€, poštovné a balné hradí predávajúci.

Kuriérom – tovar bude zákazníkovi doručený prostredníctvom kuriérskej služby GLS. Cena poštovného je pri platbe na dobierku 5,10€ a pri platbe prevodom 3,90€. Ak suma objednávky presiahne 90€, poštovné a balné hradí predávajúci. Maximálna hmotnosť balíku je 30kg.

Osobne – tovar si zákazník vyzdvihne sám v kamennej predajni. Poštovné sa v takomto prípade doručenia neúčtuje!