L-lyzín extra Kompava Zväčšiť

L-lyzín extra Kompava

Stop oparom a naštartovanie imunitného systému. 

Viac detailov


6,60 €


Pre zvýšenie imunity je potrebné naštartovať a chrániť imunitný systém, tomuto procesu môže pomôcť výživový doplnok KOMPAVA L-lyzín Extra s vysokým obsahom nevyhnutnej aminokyseliny pre správne fungovanie imunitného systému - L-lyzín. Vďaka extraktu z rastliny Echinacea Purpurea známej pre svoje liečebné účinky v boji proti infekciám a Vitamínu B6 si KOMPAVA L-lyzín Extra štatút imunoboostera rozhodne zaslúži.

Účinné látky: L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si ľudský organizmus nedokáže sám vyprodukovať. Považuje sa za najdôležitejšiu aminokyselinu v našom tele. Funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka všetkých bielkovín, pomáha zúžitkovať v tele všetky potrebné aminokyseliny. Podporuje tvorbu protilátok, chráni srdce a cievy. Echinacea purpurea  je rastlina, ktorá má priaznivý vplyv na obranyschopnosť organizmu. Jej priaznivé liečebné účinky na náš organizmus sú známe už dlhé roky. Vitamín B6 – vitamín, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a podporuje tvorbuchemických látok v mozgu. Podporuje spracovanie a tvorbu bielkovín a zároveň sa zúčastňuje na metabolizme cukrov.

Úlohy L-lyzínu: podporuje tvorbu protilátok, napomáha pri vstrebávaniu vápnika v organizme (hlavne u detí), udržuje správnu rovnováhu dusíka v organizme, s pomocou vitamínu C podporuje tvorbu kolagénu, rast a obnovu tkanív, podporuje tvorbu svalových proteínov, enzýmov a protilátok, urýchľuje zotavenie po operáciách a športových zraneniach, chráni cievy a srdce, upokojuje organizmu.

Dávkovanie: 1 – 5 kps denne / nalačno

Balenie: 60 kapsúl/400mg

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

L-lyzín extra Kompava

L-lyzín extra Kompava

Stop oparom a naštartovanie imunitného systému. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty