Serrapeptáza RX 120 000 IU - 60 kapsúl Zväčšiť

Serrapeptáza 120 000 IU-60 + 15 kapsúl

enzým, ktorý napomáha najmä našim cievam. 

Viac detailov


41,40 €

Znížená cena!

49,90 €

Serrapeptáza je enzým, ktorý môže výrazne napomôcť vyčistiť zúžené cievy  a pomôcť  tak vyhnúť sa operácií srdcových ciev. Serrapeptáza  je dar prírody na liečbu bolesti a chronického zápalu. Serrapeptáza sa stále častejšie využíva ako jednoduché zdravé prírodné riešenie namiesto väčšiny protizápalových liekov.

Serrapeptáza má údajne vlastnosť rozkladať mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov a preto sa môže používať v liečbe širokej škály ochorení. Známy nemecký lekár profesor Dr.Hans Nieper, používal serrapeptázu na liečbu zúžených ciev u svojich pacientov s ochorením srdcových ciev a na odstraňovanie cievnych plátov. Dr.Hans Nieper referoval, že serrapeptáza rozpúšťa krvné zrazeniny. Spôsobuje tiež, že kŕčové žily sa zmenšia alebo zmiznú.

V Nemecku a iných európskych krajinách je serrapeptáza bežná v liečbe zápalových a úrazových opuchov.

Serrapeptáza je  prirodzene protizápalová látka.

Predpokladá sa, že Serrapeptáza  účinkuje  tromi spôsobmi:

1. Môže zmenšovať zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčiť tak drenáž tekutiny.  Toto tiež zrýchľuje hojenie tkaniva.

2. Môže pomáhať zmenšiť bolesť brzdením uvoľňovania látok, ktoré bolesť vyvolávajú  (bradykininy).

3. Môže zlepšovať stav srdcových ciev rozkladaním vedľajších produktov krvnej zrážanlivosti, ktoré sa nazývajú fibrín. Výhodou serrapeptázy je schopnosť rozpúšťať arterosklerotické pláty bez akéhokoľvek poškodenia vnútornej výstielky ciev.

Pre viac informácii a poradenstvo nás kontaktujte. 

Dávkovanie: Začnite s 1 tabletkou serapeptázy 1-2 x denne na prázdny žalúdok a zvyšujte na 2x3 ak nenastalo zlepšenie v priebehu 7 dní, alebo viac ak je potrebné. Potom pomaly znižujte, až na 1x1.

Balenie: 75 kapsúl

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Serrapeptáza 120 000 IU-60 + 15 kapsúl

Serrapeptáza 120 000 IU-60 + 15 kapsúl

enzým, ktorý napomáha najmä našim cievam. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty