Spirulina tablety 125g BIO iswari Zväčšiť

Spirulina tablety 125g BIO iswari

Sladkovodná riasa Spirulina napomáhajúca najmä pri detoxikácii organizmu. 

Viac detailov


7,90 €


Spirulina je zelenomodrá riasa, ktorá sa vyskytuje najmä v jazerách tropických a subtropických oblastí a v riečnych tokoch. Je veľmi bohatá na kvalitnú bielkovinu (58% proteínov, napr mäso 25%, vajcia 50%) obsahuje všetky aminokyseliny. Okrem toho je spirulina skvelý detoxikant, zdroj beta-karoténov, vitamínov, antioxidantov a radu zdraviu veľmi prospešných látok. 

Spirulina má veľmi vysokú nutričnú hodnotu vďaka mimoriadne vysokému podielu bielkovín a absencie celulózy v bunečnej stene. Preto je vhodná ako potravinový doplnok pre osoby so zníženou schopnosťou príjmu potravín. Zo všetkých živých organizmov je podiel bielkoviny u spiruliny najvyšší - medzi 65% až 71%. Okrem toho proteín spiruliny obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny. Proteíny sa nielen podieľajú na tvorbe svaloviny, ale sú dôležité aj pre celkový metabolizmus. Ak si uvedomíme, že pri tepelnej úprave mäsa a vajec je zhruba 50% bielkoviny zničené, stáva sa spirulina výborným doplnok našej potravy.

Použitie: Prvý deň konzumujte 3x denne jednu tabletu po jedle. Každý deň pridajte ku každej dávke jednu tabletu, tak aby ste po týždni konzumovali 3x denne 7 tabliet.

Upozornenie: Pravidelná konzumácia spiruliny nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy, pretože toxické látky sa vylučujú okrem iného telovými tekutinami vrátane materského mlieka!

Hmotnosť: 125g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Spirulina tablety 125g BIO iswari

Spirulina tablety 125g BIO iswari

Sladkovodná riasa Spirulina napomáhajúca najmä pri detoxikácii organizmu. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty