Korolen superkoncentrát Energy Zväčšiť

Korolen superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Viac detailov


21,57 €


Korolen je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysokokoncentrovaný prípravok obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Účinky: Korolen môže mať vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Môže sa užívať nielen preventívne pri nedostatku energie a celkovom opotrebovaní organizmu, ale aj pri liečbe akútnych alebo chronických chorôb súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnou a nervovou sústavou. Môže zlepšovať okysličenie a funkcie mozgu. Vzhľadom na pozitívne pôsobenie na slezinu a kostnú dreň môže zlepšovať kvalitu krvi a podporovať tvorbu krvných buniek. Celkovo napomáha zlepšovať obranyschopnosť, a to pôsobením na slezinu a nervový a hormonálny systém. Korolen môže priaznivo účinkovať na všetky psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie, alebo na problémy spôsobené zanesením organizmu škodlivými látkami (toxíny, jedy, plesne, splodiny metabolizmu a pod.). Priaznivo môže vplývať aj na regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach.

Použitie Korolenu

- podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky, odstraňuje plesne a ťažké kovy z organizmu

- predchádza vzniku kardiovaskulárnych chorôb, je prevenciou artériosklerózy, srdcového infarktu a cievnej mozgovej príhody; upravuje krvný tlak

- zlepšuje prekrvenie končatín, stav kŕčových žíl a hemoroidov, zvyšuje elasticitu ciev a kapilár

- harmonizuje hormonálny systém (najmä hypofýzu, epifýzu a týmus), minimalizuje problémy súvisiace s pubertou a prechodom, priaznivo pôsobí na hladinu hormónov dôležitých pre otehotnenie

- uplatňuje sa pri liečbe endometriózy

- podporuje imunitu a tvorbu krvných buniek v kostnej dreni, je vhodný pri anémii

- znižuje hladinu cholesterolu v krvi

- zlepšuje zásobenie mozgu kyslíkom, zlepšuje pamäť a koncentráciu, je vhodný pri Alzheimerovej chorobe, stareckej senilite, epilepsii, autizme a roztrúsenej skleróze

- u detí s LMD a predčasne narodených detí prispieva k dozrievaní mozgu a jeho funkcií

- urýchľuje rekonvalescenciu a pooperačné hojenie

- pomáha proti stresu, prepracovaní, únave, proti neurotickým poruchám, nespavosti, depresii a úzkosti

- pre diabetických pacientov sa odporúča ako prevencia cievnych komplikácií cukrovky (diabetická noha, postihnutie očí, obličiek)

- komplexne posilňuje a tonizuje organizmus a spomaľuje jeho starnutie

- uplatňuje sa pri prevencii a doplnkovej liečbe nádorových ochorení (predovšetkým leukémie)
pri zlej tolerancii horúčavy.

Zloženie: ginkgo dvojlaločné, lapacho, ľubovník bodkovaný, pagaštan konský, ježibaba guľatohlavá, vachta trojlistá, krvavec lekársky, levanduľa lekárska, lucerna siata, brusnica pravá, dub letný, rasca lúčna, kôpor voňavý, ďumbier lekársky, fialka trojfarebná, nevädza siatinová, cesnak kuchynský, éterické oleje (napr. nardový, jazmínový a levanduľový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jantáru, zlata a krištáľu).

Dávkovanie: 3 až 9 kvapiek 1–3x denne, pol hodiny pred jedlom alebo po ňom. Užívajte najlepšie riedené vodou. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku počas kúry, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Balenie: 30ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Korolen superkoncentrát Energy

Korolen superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty