Gynex superkoncentrát Energy Zväčšiť

Gynex superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Viac detailov


21,57 €


Gynex je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysokokoncentrovaný prípravok obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Napomáha upravovať predovšetkým činnosť hormonálneho systému, uplatňuje sa v prípade gynekologických ťažkostí a ďalších porúch súvisiacich so žľazami s vnútorným vylučovaním. Stabilizuje psychiku.

Účinky: Gynex môže mať vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Celkovo napomáha vyrovnávať výkyvy organizmu na psychickej a hormonálnej úrovni, u mužov aj žien. Ochraňuje vlákna nervových buniek a harmonizuje činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním prostredníctvom pôsobenia na hypofýzu – žľazu, ktorá riadi činnosť všetkých ostatných. Vysoký obsah prírodných fytohormónov (rastlinné látky hormonálnej povahy) v Gynexe má výraznú schopnosť napomôcť detoxikovať telo predovšetkým od toxických chemických látok, ktoré sa ukladajú v tukovom tkanive. Takto pôsobí na organizmus dlhodobo. Fytohormóny pomáhajú predchádzať infekciám, srdcovým ochoreniam a osteoporóze. Gynex napomáha zlepšovať funkciu a zaisťovať ochranu kože a všetkých slizníc, ktoré vystielajú povrch vnútorných orgánov (pľúca, žalúdok, črevá...), čím posilňuje ochrannú bariéru tela pri kontakte s vonkajším prostredím, a celkovo napomáha zvyšovať imunitu. Gynex môže mať veľmi dobrý vplyv na podporu plodnosti oboch pohlaví.

Zloženie: agát biely, nátržník husí, všeliek hojivý, pakost smradľavý, jastrabina lekárska, fenikel obyčajný, lipkavec krížatý, chaluha bublinatá, sladovka hladkoplodá, nechtík lekársky, ďatelina lúčna, hluchavka biela, alchemilka žltozelená, brusnica obyčajná, krvavec lekársky, éterické oleje (napr. mätový, anízový a olej z myšochvosta) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu, fluoritu a granátu).

Dávkovanie: pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku počas kúry, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Balenie: 30ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Gynex superkoncentrát Energy

Gynex superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty