Renol superkoncentrát Energy Zväčšiť

Renol superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Viac detailov


21,57 €


Renol je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysokokoncentrovaný prípravok obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Renol pomáha riešiť predovšetkým ťažkosti s urogenitálnym systémom a ochorenie kĺbov. Pozitívne môže ovplyvňovať krv a lymfu.

Účinky: Renol môže mať vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Môže ovplyvňovať správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravovať hospodárenie tela s minerálmi a udržiavať optimálneho pH krvi. So správnou funkciou obličiek súvisí aj riadenie tvorby červených krviniek v kostnej dreni a regulácia krvného tlaku. Ďalej napomáha ovplyvňovať prúdenie všetkých tekutín v tele (napr. lymfy) a udržiavanie rovnováhy vnútorného prostredia organizmu. S vylučovacími orgánmi je energeticky prepojený aj celý oporný systém tela (kosti a kĺby), Renol má teda svoje uplatnenie u chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom. Ďalej môže udržiavať správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a pôsobiť proti mužskej neplodnosti. Obličky sú veľmi citlivý orgán, ktorý sa pri poškodení zložito regeneruje. Je v nich uložená vrodená energia, a ak sú obličky preťažené, táto energia vyprcháva, čo súvisí so znižovaním všetkých funkcií ľudského organizmu. Preto je vhodné posilňovať činnosť obličiek - inak prichádza predčasné starnutie.

Zloženie: ihlica tŕnitá, vres obyčajný, palina dračia, baza čierna, lopúch väčší, kapucínka väčšia, ríbezľa čierna, pakost smradľavý, dvojzub trojdielny, stavikrv vtáčí, zlatobyľ obyčajná, turanec kanadský, túžobník brestový, železník lekársky, vrbovka malokvetá, éterické oleje (napr. citrónový, anízový, borievkový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu, vltavínu, fluoritu a striebra).

Dávkovanie: pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku počas kúry, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Balenie: 30ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Renol superkoncentrát Energy

Renol superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty