Regalen superkoncentrát Energy Zväčšiť

Regalen superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Viac detailov


21,57 €


Regalen je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysokokoncentrovaný prípravok obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Účinky: Regalen môže mať vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Dá sa využiť ako podporný prostriedok pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave). Vďaka vysokému obsahu horčiny výrazne napomáha podporovať trávenie a napomáha telu zbavovať sa odpadových látok. Tento prípravok sa súčasne dá použiť na dôkladnú celkovú detoxikáciu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému. Vzhľadom na to, že Regalen môže stimulovať činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá), je veľmi vhodným prípravkom pri jarných očistných kúrach. Zlepšením činnosti pečene môže priaznivo ovplyvňovať aj všetky ostatné fyziologické procesy v tele. Regalen je veľmi vhodný aj pri riešení všetkých alergických stavov (prejavy na koži a v systémoch tela), ktoré spôsobuje práve nedostatočná funkcia pečene a žlčníka, a zhoršená schopnosť tela zbavovať sa škodlivých látok. Regalen pomáha pri celkovej regenerácii buniek a tkanív, pretože môže odstraňovať toxické zaťaženie organizmu.

Zloženie: repík lekársky, lastovičník väčší, lipkavec krížatý, horec žltý, bedrovník obyčajný, skorocel kopijovitý, nátržník vzpriamený, silymarín z pestreca mariánskeho, púpava lekárska, veronika lekárska, lomikameň zrnitý, jablčník obyčajný, palina abrotanová, zanthoxylum piperitum (fagara), éterické oleje (napr. kardamómový, škoricový a gerániový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. malachitu a bizmutu).

Dávkovanie: pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku počas kúry, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Balenie: 30ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Regalen superkoncentrát Energy

Regalen superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty