Vironal superkoncentrát Energy Zväčšiť

Vironal superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Viac detailov


21,57 €


Vironal je bioinformačný širokospektrálny bylinný regeneračný prípravok, vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný produkt obsahujúci bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe. 

Účinky: Vironal môže mať vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Vironal môže napomáhať významne posilňovať imunitu a schopnosť tela brániť sa voči prenikaniu nežiadúcich mikroorganizmov. Dá sa využiť ako nápomocná účinná obranná bariéra proti širokému spektru patogénov vírusového a bakteriálneho pôvodu, ktoré sa šíria vzduchom a prenášajú sa kvapôčkovou infekciou alebo potravinami. Je vhodné použiť ho preventívne pri styku s väčším počtom ľudí, najmä v obdobiach vírusových epidémií, ale aj pri akútnom ochorení. Vironal môže napomáhať posilňovať práve tie orgánové systémy, ktoré sa s vonkajšími patogénmi stretávajú ako prvé – dýchací systém, tráviaci systém a koža – pretože iba podpora a ochrana ohrozeného terénu je jediný správny prístup v boji proti infekčným chorobám.

Zloženie: krvavec lekársky, lipa malolistá, materina dúška obyčajná (tymian), sladovka hladkoplodá, benedikt lekársky, betonika lekárska, chren dedinský, oman pravý, potočnica lekárska, chinínovník lekársky, kapucínka väčšia, divozel veľkokvetý, konopáč obyčajný, myrhovník, afromum melegueta, citrus paradisi (grapefruit), éterické oleje (napr. myrhový, eukalyptový a gáfrový) a informácie z rastlín, olejov a nerastov (napr. jaspisu a antimonitu).

Dávkovanie: pre dospelých 2–7 kvapiek 1–3x denne, pre deti od 12 rokov 7 kvapiek za deň, deti od 3 rokov 2 kvapky za deň. Po 3 týždňoch užívania urobte vždy 1 týždeň prestávku. Nie je vhodné prestávať s užívaním prípravku počas kúry, lebo ide o spätný regeneračný proces (reverznú reakciu), pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je dôkazom pozitívnej reakcie, ktorá informuje o tom, že prichádza uzdravenie.

Balenie: 30ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Vironal superkoncentrát Energy

Vironal superkoncentrát Energy

bylinný regeneračný prípravok

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty