Spiron Energy Zväčšiť

Spiron Energy

Harmonická kombinácia éterických olejov v spreji pre upokojenie psychiky

Viac detailov


12,90 €


Spiron je bioinformačný prípravok v spreji obsahujúci harmonickú kombináciu éterických olejov. Napomáha dezinfikovať a osviežovať prostredie, podporovať psychiku. Je vhodný pri respiračných infekciách, dajú sa ním ošetriť tiež drobné rany. Zároveň odpudzuje hmyz.

Charakteristickými rysmi nášho veku sú stavy úzkosti a depresie. Presvedčivý dôkaz o tejto skutočnosti poskytujú údaje o rastúcej spotrebe upokojujúcich látok a stimulantov. Je dobre známe, že tieto prípravky majú pri dlhodobom užívaní negatívny vplyv na organizmus. Naproti tomu niektoré éterické oleje a ich vonné kompozície dokážu prirodzenou cestou pozitívne ovplyvniť centrálny nervový systém (vdychovaním sa aromatické látky veľmi rýchlo dostávajú cez steny pľúcnych komôrok do krvného obehu), a cez neho aj mnohé fyziologické funkcie.

Éterické oleje súčasne dokážu dokonale dezinfikovať ovzdušie. Napríklad dvojpercentný roztok eukalyptového oleja dokáže po rozprášení zahubiť až 70% lokálnych stafylokokov vo vzduchu. Dobré účinky má aj pri rôznych vírusových ochoreniach, ako sú osýpky, šarlach, herpes a chrípka. Na vírus chrípky výborne účinkuje aj lemongrasový olej. Takéto oleje a ich komplexy môžeme použiť ako antiseptikum ovzdušia pri rôznych vírusových ochoreniach, keď potrebujeme predísť kvapôčkovej nákaze ďalších osôb.

Spiron obsahuje množstvo kvalitných prírodných esencií, ktoré pôsobia antisepticky a hojivo.

Účinky a použitie Spironu: Môže napomáhať upokojovať činnosť nervovej sústavy pri psychických problémoch, bolestiach hlavy, posilňovať energetickú ochranu tela. Môže napomáhať v prípadoch žalúdočnej alebo srdcovej neurózy, nervozity, trémy, rozrušenia, vyčerpania a mdlôb. Pomáha navodiť pokojné a priateľské prostredie, rovnako tiež dobrú atmosféru pred zaspaním, zlepšovať zaspávanie a kvalitu spánku. Dezinfikuje prostredie, predmety, osviežuje vzduch. Pomáha odpudzovať hmyz.

Zloženie: myrhový olej, santalový olej, levanduľový olej, mätový olej, eukalyptový olej, medovkový olej, gáfrový olej, kadidlovníkový olej, tujový olej, smrekový olej, lemongrasový olej. 

Použitie: prípravok pred použitím pretrepte a aplikujte krátkym streknutím do ovzdušia, prípadne nastriekajte na čistú vreckovku, šál či posteľnú bielizeň, a inhalujte.

Balenie: 50 ml 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Spiron Energy

Spiron Energy

Harmonická kombinácia éterických olejov v spreji pre upokojenie psychiky

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty