Audiron Energy Zväčšiť

Audiron Energy

Všestranný prírodný prípravok na vonkajšie použitie

Viac detailov


12,90 €


Audiron je prípravok s originálnou kombináciou extraktu siedmich bylín, vitamínu E, komplexu bioinformácií a éterických olejov. Je určený na vonkajšie použitie a môže mať protizápalové, antiseptické, antibakteriálne a antivírusové účinky. Dá sa ľahko kombinovať s ostatnými prípravkami Energy, ktoré posilňujú jeho účinok.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu. Tieto centrá regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Audiron je prípravok na vonkajšiu aplikáciu. Pod vonkajšou aplikáciou sa rozumejú nielen obklady, ale aj výplachy uší, naparovanie a umývanie postihnutých miest, ako aj využitie na masti a kloktadlá.

Audiron môže napomáhať pri:

1. Problémoch s ušami a sluchom

Audiron môže pôsobiť proti svrbeniu vonkajšieho zvukovodu, hučaniu a zaliehaniu v ušiach, aj pri nedoslýchavosti. Najčastejšie sa uplatňuje predovšetkým u detských zápalov stredného ucha, ktoré je kvôli anatomicky kratšej a užšej Eustachovej trubici oveľa náchylnejšie na zápaly než ucho dospelého človeka. Vzhľadom na spojenie medzi hornými dýchacími cestami a stredným uchom sa zápal stredoušia vyskytuje ako komplikácia pri nachladnutí alebo chrípke.

2. Ochoreniach spôsobených herpetickými vírusmi

Táto skupina vírusov má mimoriadnu schopnosť dlhodobo pretrvávať v organizme a často recidivovať. Tieto vírusy spôsobujú opary nielen v oblasti úst, ale aj v oblasti pohlavných orgánov, pásové opary, ovčie kiahne a infekčnú mononukleózu. Potieranie roztokom Audironu môže prinášať úľavu od nepríjemných kožných prejavov ochorení, ktoré vírusy herpes spôsobujú, a napomáha pri rýchlejšom hojení.

3. Nachladnutí, bolestiach zubov, kožných ťažkostiach

Audironom nakvapkaným na navlhčený vatový tampón je možné potierať krk, šiju, oblasť podčeľustných a krčných uzlín a miesta za ušami. Aj nos a uši sa dajú vytierať navlhčeným tampónom. Pri nádche a zdurení slizníc môžeme Audiron nakvapkať do vriacej vody a použiť ho na inhalovanie, ktoré uvoľní dutiny a upokojí podráždené sliznice. V zriedenej forme kloktadla sa bylinná zmes môže využiť pri bolestiach a zápaloch zubov, aftách a bolestiach v krku. Je veľmi vhodný na ošetrenie hnisavých mokvavých vriedkov, bradavíc, plesňových ochorení kože a iných kožných problémov. U všetkých vyššie spomenutých ochorení možno odporúčať používanie Audironu spolu s koncentrátmi a krémami Pentagramu®.

4. Pri rade ďalších problémov 

Audiron môže byť veľmi nápomocným pri boji s parodontózou, hemoroidmi a opuchmi konečníka. Taktiež môže pomôcť pri bolestiach kostí, menších popáleninách a obrne trojklaného nervu. Potierať ním môžeme miesta bodnuté hmyzom či vtierať ho do vlasom na podporu ich rastu alebo masírovať nechtové lôžko na zlepšenie kvality nechtov. Vo forme rozprašovača účinkuje ako dezinfekcia a aplikovaním na tampón uľavuje od svrbenia a vaginálnych výtokov.

Dávkovanie: Audiron aplikujeme na postihnuté miesta podľa potreby aj niekoľkokrát denne (kvapkaním alebo potieraním hygienickým tampónom s nakvapkaným Audironom). Pri bolestiach uší alebo zápale stredného ucha nakvapkáme do ucha 1 až 3 kvapky Audironu a dovnútra zasunieme tampón z buničitej vaty, dostatočne nasiaknutý Audironom. Keď tampón vyschne, proces opakujeme. Na výplachy pri bolestiach zubov, krvácaní ďasien a bolestiach v krku je možné nakvapkať Audiron do vody (30 kvapiek do 100 ml vody – pozor, roztok pení!), roztokom vyplachovať ústa a kloktať. (Pozor, pri kloktaní dosť pení, roztok neprehĺtame!). Pri bolestiach zubov a krvácaní ďasien je vhodná aj priama lokálna aplikácia neriedeného Audironu.

Zloženie: pakost smradľavý, skorocel kopijovitý, kostihoj lekársky, konopáč obyčajný, kapucínka väčšia, pagaštan konský, krvavec lekársky, komplex bioinformácií (rimbaba obyčajná, žaburinka menšia, rašelina, jantár, ruženín, malachit a andradit), jablčný ocot, myrhový a gerániový olej, ricínový olej, vitamín E.

Balenie: 30m

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Audiron Energy

Audiron Energy

Všestranný prírodný prípravok na vonkajšie použitie

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty