Kakauko nápoj 195g BIO Zväčšiť

Kakauko nápoj 195g BIO

Kakauko konopný proteinový nápoj s raw kakaom 195g v BIO kvalite

Viac detailov


6,60 €


Kakauko je konopný proteínový nápoj v prášku určený pre veľkých aj malých, ochutený bio raw surovinami ako kakao, bourbon vanilka, ceylonská škorica a osladený jednou z najekologickejších a pre naše telo najprospešnejších alternatív cukru - nektárom z kokosových kvetov. Bez akýchkoľvek umelých príchutí, konzervantov, protihrudkujúcich látok, farbív či iných umelých prísad... nič také. Iba ozajstné suroviny v tej najčistejšej podobe. 

kakauko je určené pre deti aj dospelých, pre všetkých, ktorí žijú aktívny život a potrebujú dostatok hodnotnej energie pre všetko, čo majú radi. Zabudnite na konvenčné kakaové práškové nápoje plné cukru, s takmer žiadnou nutričnou hodnotou! Doprajte sebe aj svojim ďeťom to najlepšie. Neobsahuje žiadny zo základných 14 alergénov, čiže ani lepok, mlieko či sóju.

Použitie: Kakauko obsahuje asi 13 porcií chutného kakaového proteínového nápoja. Dávkujeme cca 1 kopcovitú polievkovú lyžicu (15g) na 2-2,5dcl tekutiny aj niekoľko krát denne. Najlepšie dobre rozmiešať v šejkri s teplým (nie horúcim) mliekom, najlepšie rastlinným ako napr. s ryžovým, mandľovým či ovseným mliekom. Posypte kakaukom palacinky, buchty alebo pridajte za lyžicu do ranných cerálií, muesli či jogurtu. Tiež môžete použiť všade tam, kde by ste bežne použili kakao či instantný kakaový nápoj v prášku.

Pre dospelých je možné dávku 2-3x zväčšiť, samozrejme vo väčšom množstve tekutiny, či podľa chuti. Z hľadiska zloženia je kakauko ideálny nápoj pred, počas i bezprostredne po námahe, pretože dodá dostatok rýchlo využiteľnej energie ako aj proteíny pre rast či regeneráciu svalstva.

Zloženie: Raw konopný proteínový prášok tepelne neupravený s 50% podielom bielkovín, raw nepražené kakao, cukor z kokosových kvetov, raw bourbon vanilka, raw ceylonská škorica. Z ekologického poľnohospodárstva. 

Hmotnosť: 195g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Kakauko nápoj 195g BIO

Kakauko nápoj 195g BIO

Kakauko konopný proteinový nápoj s raw kakaom 195g v BIO kvalite

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty