Konopný proteín 210g BIO Zväčšiť

Konopný proteín 200g BIO

Konopný proteín 50% 200g v BIO kvalite

Viac detailov


7,19 €


Konopný proteín je jeden z najdokonalejších zdrojov bielkovín zrovnateľný s najvýkonnejšími živočíšnymi zdrojmi ako syrovátka, hovädzí steak alebo vaječné bielko, ale s tým rozdielom, že okrem komplexných vysokovyužiteľných bielkovín obsahuje konopný proteín hlavne "zdravé" tuky, vlákninu a počas metabolizmu nezaťažuje obličky. Každý, kto chce byť silný a plný energie, by mal mať konopný proteín doma. 

Konopný proteín obsahuje min. 50% najkvalitnejšej komplexnej rastlinnej bielkoviny, plne porovnateľnej so živočíšnymi zdrojmi – má viac než 90% využiteľnosť! Vďačí za to hlavne absencii inhibítorov trypsínu, dokonale vyváženému pomeru všetkých 8 esenciálnych aminokyselín (obsahuje ich inak všetkých 22).

Okrem toho je výnimočným zdrojom vitamínov skupiny B (B1, B2, B3, B6, B9) a takisto stopových prvkov ako železo, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík. Na rozdiel od bežných vysokobielkovinových preparátov pre športovcov získaných chemickou izoláciou (pomocou hexánových rozpúšťadiel  - sója) alebo tepelnou extrakciou (srvátka) je konopný proteín SUM získaný za studena z konopného semienka iba procesom mletia a preosievania. Preto je stále 100% Raw - čiže živá enzymatická strava. Zachovaním všetkých pôvodných enzýmov sa podstatne zvyšuje využiteľnosť všetkých látok obsiahnutých v potravine pre náš organizmus.

Vhodný pre športovcov, kulturistov, vynikajúci pre vegetariánov, vegánov a vitariánov, ktorí majú obmedzené zdroje kvalitných komplexných bielkovín.

Pre obnovu a rast svalov, pri chudnutí a fitness, redukčných diétach ako aj známej Dukanovej diéte, výborný zdroj energie aj vlákniny. 

Použitie: najlepšie rozmiešať v šejkri s vodou alebo tekutiou ako napr. s ryžovým, ovseným mliekom alebo ovocnou či zeleninovou šťavou. Môžete osladiť medom, ovocným cukrom, ďatlovým či agávovým sirupom. Ak chcete, dochutíte kakaom, škoricou, vanilkou a pod. Výborné sú aj tkzv. smoothie, čiže husté šejky, ktoré vytvoríte tak, že zmixujete s ovocím alebo so zeleninou, prípadne pridáte tekutinu alebo mlieko podľa potreby a želanej hustoty šejku. Samozrejme, možno pridať do jogurtov, kaší, muesli, omáčok, pomazánok, do múky pri pečení či varení až do 20-30% hmotnosti.

Zloženie: 100% Raw konopný proteínový prášok tepelne neupravený s 50% podielom bielkovín. Z ekologického poľnohospodárstva.

Hmotnosť: 200 g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Konopný proteín 200g BIO

Konopný proteín 200g BIO

Konopný proteín 50% 200g v BIO kvalite

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty