Konopný olej BIO 500ml SUM Zväčšiť

Konopný olej BIO 500ml SUM

Konopný olej Sum 500ml v BIO kvalite vhodný pri problémoch s pokožkou, pri cukrovke či vysokom cholesterole.

Viac detailov


14,90 €


Konopný olej je jeden z najhodnotnejších rastlinných olejov, pripisuje sa mu množstvo zdravotných účinkov.

Konopný olej obsahuje zo všetkých rastlinných olejov najvyšší podiel polynenasýtených mastných kyselín Omega-6 a Omega-3 (až 80%) v dokonale vyváženom pomere 3:1 pre ľudský organizmus (ako jediný zdroj vôbec).

Je tiež výnimočným zdrojom GLA, vzácnej kyseliny gama-linolénovej, ktorá sa bežne uvádza ako účinná pomoc pri ekzémoch, psoriáze a hormonálnej nerovnováhe. Vďaka vysokému obsahu PUFA a fytosterolov môže pomáhať pri vysokej hladine cholesterolu. 

Vďaka unikátnemu zloženiu a vyváženiu polynenasýtených mastných kyselín je veľmi účinný prírodný prostriedok, ktorý môže pomáhať na prevenciu a liečbu mnohých civilizačných ochorení. Konopný olej môže mať silné protizápalové, antimykotické a regeneračné účinky. Pravidelné užívanie konopného oleja v množstve 15-45ml denne (1-3 PL) môže pomáhať liečiť srdcovo-cievne ochorenia, arytmiu, atopický ekzém, psoriázu alebo lupienku a mnohé iné zápalové, alergické a mykotické ochorenia kože, akné, vnútorné zápalové a mykotické ochorenia tráviaceho traktu, môže tiež nastolovať hormonálnu rovnováhu najmä v období menopauzy, posilňovať imunitný systém, blokovať alergické a autoimúnne reakcie, znižovať cholesterol, pôsobiť preventívne aj aktívne proti rakovine, zlepšovať stavy cukrovky atď. 

Je tiež vynikajúcim pomocníkom pri chudnutí. Môže tiež zlepšovať kvalitu vlasov a nechtov, je tiež výborným riešením pri problémoch s lupinami na pokožke hlavy a pod.

Výborný do šalátov a receptov studenej kuchyne, na hrianky, do cestovín či do dressingov. Vhodný na každodenné vnútorné i vonkajšie použitie.

Použitie: 1-3 polievkové lyžice denne dospelí, aspoň 1 čajová lyžička denne deti. 

Zloženie: 100% za studena lisovaný olej z konopných semienok. Z ekologického poľnohospodárstva. 

Krajina pôvodu: Kanada

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Konopný olej BIO 500ml SUM

Konopný olej BIO 500ml SUM

Konopný olej Sum 500ml v BIO kvalite vhodný pri problémoch s pokožkou, pri cukrovke či vysokom cholesterole.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty