Chladiace masážne mlieko Topvet Zväčšiť

Chladiace masážne mlieko Topvet

Masážne mlieko na svalovú únavu.

Viac detailov


4,94 €


Masážne mlieko s obsahom bylinnej zmesi s chladivým účinkom. Vhodné použitie je najmä na unavené svaly. Je určený na ľahké aj silnejšie masáže so súčasným chladivým účinkom. Mlieko veľmi príjemne vonia po zmesi rastlinných éterických olejov. Masáž robíme kedykoľvek, keď cítime svalovú únavu, aj niekoľkokrát denne. Mentol má nielen chladivý účinok.

Návod na použitie: aplikujte po záťaži a na bolestivé miesta niekoľkokrát denne. Prírodné produkty môžu u citlivejších jedincov vyvolať alergickú reakciu. Vhodná je kombinácia mlieka s Chladiacim gélom.

Indikácie: po zvýšenej záťaži, urýchľuje regeneráciu, prináša okamžitú úľavu, netoxický - šetrný pre deti, bez obmedzenia veku.

Zloženie: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Menthol, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Mentha Piperita Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Triethanolamine, Citric Acid, CI 42053, D-Limonene

Hmotnosť: 200 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Chladiace masážne mlieko Topvet

Chladiace masážne mlieko Topvet

Masážne mlieko na svalovú únavu.

Napíšte Váš názor