Regeneračný masážny gél 500 ml Topvet Zväčšiť

Regeneračný masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél pri strese a vyčerpaní.

Viac detailov


7,65 €


Masážny gél s vysokým obsahom kompozície rastlinných extraktov a silíc. Zvolené silice majú celkovo upokojujúci účinok. Zmes je vhodná k celkovej relaxácii pri strese a nervovom vyčerpaní. Pre svoj silný sedatívny účinok je vhodným doplnkom pri poruchách spánku. Užíva sa pri liečbe nepokoja, depresií a úzkostných stavov. Olej má dezinfekčné a regeneračný účinok, podporuje hojenie drobných rán a popálenín. Regeneračná zmes má veľmi príjemnú vôňu.

Návod na použitie: dôkladne vmasírujte pred požadovaným spánkom. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Prírodné aktívne látky môžu byť silným alergénom, doporučujeme preto pred plošným použitím prípravku najprv urobiť test kožnej dráždivosti.

Indikácie: relaxácie pri strese a vyčerpaní, k liečbe nepokoja, depresií a úzkostných stavov, dezinfikuje a regeneruje, pri poruchách spánku.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil, Cananga Odorata Oil, Jasminum Officinale Oil, Cedrus Atlantica Oil, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Regeneračný masážny gél 500 ml Topvet

Regeneračný masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél pri strese a vyčerpaní.

Napíšte Váš názor