Tatranský chladivý masážny gél 500 ml Topvet Zväčšiť

Tatranský chladivý masážny gél 500 ml Topvet

Chladivý masážny gél urýchlujúci regeneráciu.

Viac detailov


8,36 €


Masážna bylinná kompozícia vo forme balzamu s vysokým obsahom rastlinných extraktov a silíc. Byliny používame ako účinnú podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a po náročnom fyzickom výkone. Najmä po zvýšenej fyzickej námahe urýchľuje regeneráciu a tlmí bolesti. Tieto vlastnosti je vhodné využiť u aktívnych športovcov. Okrem toho sa používa aj ako osvedčený podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, bolestiach chrbtice, podvrtnutie a hojenie zlomenín.

Návod na použitie: aplikujte na bolestivé miesta niekoľkokrát denne. Pre zvýšenie účinku je vhodné prípravok dôkladne vmasírovať. Pre dosiahnutie maximálneho účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo ( napr. cez noc ). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Balzam rozotrite alebo vmasírujte na bolestivé miesta niekoľkokrát denne. Nepoužívajte na sliznice a otvorené rany!

Indikácie: na regeneráciu, tlmenie bolesti, pri bolestiach kĺbov, bolestiach chrbtice, podvrtnutí, hojení zlomenín.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Symphytum Officinale extrakt, Aesculus Hippocastanum extrakt, Abies Alba Oil, Pinus Pumilionis Oil, Pinus Sylvestris Oil, Juniperus Communis Oil, Arnica Montana extrakt, Rosmarinus Officinalis Oil, Hypericum Perforatum extrakt, Thymus Vulgaris Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Syzygium Aromaticum Oil, Salix Alba extract, Mentha Piperita Oil, Menthol, Cinnamomum Camphora extrakt, Gentiana Lutea Root Extract and Veronica Officinalis Leaf Extract and Althea Officinalis Root Extract and Malva Sylvestris (Mallow) Flower Extract, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Tatranský chladivý masážny gél 500 ml Topvet

Tatranský chladivý masážny gél 500 ml Topvet

Chladivý masážny gél urýchlujúci regeneráciu.

Napíšte Váš názor