Zahrievací masážny gél 500 ml Topvet Zväčšiť

Zahrievací masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél ako svalové tonikum pred záťažou.

Viac detailov


7,65 €


Tento masážny gél obsahuje zmes rastlinných silíc so zahrievacím efektom. Hlavnou zložkou je kapsaicín získaný z paprikového výťažku. Pôsobí protizápalovo a protialergicky podobne ako kortizón. Celý rad klinických testov potvrdili schopnosť kapsaicínu tlmiť bolesť rôzneho pôvodu ( chronická bolesť, osteoartritída, lupienka, pásový opar, diabetická neuropatia a ďalšie ). Gáfor zlepšuje krvný prietok, pôsobí protizápalovo a protireumaticky. Zahrievací masážny gél používame pri náročnej svalovej námahe na zníženie svalového napätia a zmiernenie bolesti. Gél je možné použiť na omrzliny a pri reumatických bolestiach. Hrejivá masáž je príjemná a dobre pôsobí na prekrvenie pokožky. Použitie je výhodné pre cyklistov a ďalších športovcov, ktorí môžu trpieť chladom. Tento gél je možné použiť rôznym spôsobom. Ako preštartér pred záťažou, proti chladu, pri bolestiach kĺbov a svalov, pred väčším fyzickým vypätím ku zníženiu rizika svalového zranenia. Použitím k večernej masáži zvýšime svalový tonus nasledujúce ráno, čo je výhodné najmä pre seniorov.

Návod na použitie: dôkladne vmasírujte do oblastí, ktoré chcete prehriať. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Prírodné aktívne látky môžu vyvolať alergickú reakciu.

Indikácie: pred záťažou, tlmí bolesti svalov a kĺbov.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Capsicum Frutescens, Juniperus Communis Oil, Rosmarinus Officinalis Oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Zahrievací masážny gél 500 ml Topvet

Zahrievací masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél ako svalové tonikum pred záťažou.

Napíšte Váš názor