Venuregen masážny gél 500 ml Topvet Zväčšiť

Venuregen masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél na kŕčové žily.

Viac detailov


7,65 €


Bylinná kompozícia v aplikačnej forme gélu. Zmes obsahuje značné množstvo biologicky aktívnych látok, bylinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin, helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celá rada ďalších. Zmes má zosilňujúci účinok na žilovej steny a zvyšuje ich pružnosť. Pre tieto svoje vlastnosti sa používa najmä ako podporný prostriedok pri liečbe kŕčových žíl, pri žilovej a vlásočnicovej nedostatočnosti. Bylinný gél pôsobí tiež protizápalovo, a preto je využívaný na potieranie bolestivých kĺbov a svalov. Znižuje opuchy.

Návod na použitie: jemne aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. V žiadnom prípade oblasť nemasírujte. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo ( napr. cez noc ).

POZOR: Prírodné aktívne látky môžu vyvolať alergickú reakciu, ale masívne sčervenanie pokožky je tu žiaduce reakciou. Prírodné aktívne látky môžu vyvolať alergickú reakciu.

Indikácie: na kŕčové žily, tlmí bolesti svalov a kĺbov.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Aesculus Hippocastanum extrakt, Arnica Montana extrakt, Myrtyli Fructus extrakt, Agrimonia Eupatoria extrakt, Capsicum Frutescens oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Rutin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Venuregen masážny gél 500 ml Topvet

Venuregen masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél na kŕčové žily.

Napíšte Váš názor