Lymforegen masážny gél 500 ml Topvet Zväčšiť

Lymforegen masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél na stimuláciu lymfatického systému.

Viac detailov


7,65 €


Masážna lymfodrenážna kompozícia vo forme gélu s vysokým obsahom biologických aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Účinnými zložkami sú aescín, aesculin helenin, flavonoidné glykozidy, triesla a celá rada ďalších. Pre tieto svoje vlastnosti sa používa najmä ako podporný prostriedok k stimulácii lymfatického systému. Urýchľuje regeneráciu po zvýšenej fyzickej záťaži. Znižuje opuchy, vhodný na tzv "ťažké nohy". Detoxikuje a čistí pokožku.
 
Návod na použitie: aplikujte niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo (napr. cez noc). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože!
 
Indikácie: stimuluje lymfatický systém, netoxický - šetrný pre deti, bez obmedzenia veku.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Juniperus Communis Fruit Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Aesculus Hippocastanum Flower and Seed Extract, Imidazolidinyl Urea, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Citrus Limon Fruit Oil, Sodium Hydroxide, Rutin, Mentha Piperita Oil, Ethylhexylglycerin, Hamamelis Virginiana Bark/Leaf Extract, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Cymbopogon Nardus Herb Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Equisetum Arvense Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil.

Hmotnosť: 500 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Lymforegen masážny gél 500 ml Topvet

Lymforegen masážny gél 500 ml Topvet

Masážny gél na stimuláciu lymfatického systému.

Napíšte Váš názor