Kostihojový masážny gél 250 ml Topvet Zväčšiť

Kostihojový masážny gél 250 ml Topvet

Masážny gél na bolesti kĺbov.

Viac detailov


3,96 €


Dochované písomnosti týkajúce sa využívania koreňa kostihoja k hojeniu pomliaždenín a zlomenín pochádzajú už z obdobia starého Grécka. Kostihoj obsahuje veľké množstvo alantoínu, ktorý chráni kožu, podporuje hojenie, vykazuje vysokú účinnosť pri liečbe zápalov. Okrem toho sa používa aj ako podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vredov predkolenia, vyvrtnutia, hojenie zlomenín, popálenín, zaparenín a ďalších.
Kostihoj lekársky patrí medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a najrôznejších pomliaždeninách.

Návod na použitie: aplikujte na postihnuté miesto niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo ( napr. cez noc ). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože.

Indikácie: pri bolestiach kĺbov, na zle sa hojace rany a vredy predkolenia, na liečbu zápalov väzov a šliach, netoxický - šetrný pre deti, bez obmedzenia veku.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Symphytum Officinalis Root Extract, Carbomer, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Sodium Hydroxide, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ethylhexylglycerin.

Hmotnosť: 250 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Kostihojový masážny gél 250 ml Topvet

Kostihojový masážny gél 250 ml Topvet

Masážny gél na bolesti kĺbov.

Napíšte Váš názor