Artroregen masážny gél 250 ml Topvet Zväčšiť

Artroregen masážny gél 250 ml Topvet

Masážny gél pri bolestiach kĺbov.

Viac detailov


5,07 €


Bylinná kompozícia vo forme gélu obsahuje veľké množstvo biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc. Všetky byliny použité v receptúre patria medzi tradičné, vyskúšané a hlavne osvedčené byliny, ktoré používame ako účinnú podporu pri svalových bolestiach, kĺbových bolestiach a najrôznejších pomliaždeninách. Zmes je vhodná k podpore hojenia, chráni kožu, vykazuje vysokú účinnosť pri liečbe zápalov. Okrem toho sa používa aj ako osvedčený podporný prostriedok pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vredov predkolenia, vyvrtnutia a hojenie zlomenín. Prípravok je možné použiť i po zvýšenej fyzickej námahe k urýchleniu regenerácie a tlmenie bolesti.

Návod na použitie: aplikujte na bolestivý kĺb niekoľkokrát denne. Neaplikujte na sliznice a otvorené rany. Pre zvýšenie účinku je vhodné naniesť na postihnutú oblasť väčšie množstvo prípravku, obviazať a nechať pôsobiť dlhodobo ( napr. cez noc ). Po aplikácii nevychádzajte na priame slnko, mohlo by dôjsť k spáleniu kože.

Indikácie: pri bolestiach kĺbov, zle sa hojacich rán, vredov predkolenia, vyvrtnutia, hojení zlomenín.

Zloženie: Aqua, Glycerin, Symphytum Officinale extrakt, Aesculus Hippocastanum extrakt, Juniperus Communis oil, Arnica Montana extrakt, Rosmarinus Officinalis, Hypericum Perforatum extrakt, Eucalyptus Globulus oil, Mentha Piperita oil, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinyl Urea, Rutin, Benzyl Alcohol and Methylchloroisothiazolinone and Methylisothiazolinone, Hamamelis virginiana extrakt, Cupressus sempervirens oil, Cymbopogon nardus oil, Citrus paradisi oil, Equisetum arvense extrakt, Calendula officinalis extrakt, Urtica dioica oil, Cinnamomum zeylanicum oil.

Hmotnosť: 250 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Artroregen masážny gél 250 ml Topvet

Artroregen masážny gél 250 ml Topvet

Masážny gél pri bolestiach kĺbov.

Napíšte Váš názor