Jedlá sóda BIKA 1kg Zväčšiť

Jedlá sóda BIKA 1kg

Jedlá sóda BIKA 1kg

Viac detailov


3,35 €


Jedlá sóda je nielen súčasťou kypriaceho prášku do pečiva a prostriedkom proti páleniu záhy, ale aj všestranným ekologickým čistiacim a dezodoračným prostriedkom. Je skvelým a veľmi všestranným čističom, pohlcovačom pachov a dokonca pomôže i pri uhasení malých domácich požiarov - a pritom je sóda bikarbóna úplne priateľská nielen k životnému prostrediu, ale najmä je tiež úplne zdravotne nezávadná (konzumujeme ju v koláčoch a pečive a liečime s ňou pálenie záhy).

Použitie: Podrobný návod na použitie nájdete na príbalovom letáku v každom balení. Tu je niekoľko možností: 

PRANIE (pridajte pol hrnčeka sódy do pracieho kúpeľa. Veľmi vhodné na pranie textilných plienok!
Namáčanie textilných plienok. Prevencia zatuchnutej práčky)

UPRATOVANIE (Čistenie a odstránenie pachov z popolníkov. Odstránenie pachov z koberca a čalúneného nábytku. Čistenie vane, sprchy, drezov a keramických povrchov)

DETSKÁ IZBA (Čistenie a dezodorizace hračiek a detských pomôcok)

KUCHYŇA (Odstránenie pachov z umývačky na riad, mikrovlnnej rúry a chladničky. Odstránenie pachov a usadenín z odpadov. Čistenie a odstránenie pachov z plastových kontajnerov na potravinČ, z krájacieho lopárika. Čistenie rúry. Čistenie ovocia a zeleniny. Čistenie kávových a čajových kanvíc a hrnčekov, termosiek a kávovaru. Čistenie pripáleného riadu)

ZVIERATÁ (Odstránenie pachov z psích a mačacích pelechov a mačacích toaliet. Čistenie a dezodorizace zvieracích hračiek. "Suchý šampón" pre psy k odstráneniu nepríjemného pachu)

AUTO A GARÁŽ (Čistenie kontaktov automobilových akumulátorov. Odstránenie pachov z popolníka v aute. Čistenie auta. Odstránenie pachov z poťahov sedadiel a kobercov. Olejové škvrny v garáži)

OKOLO DOMU (Odstránenie pachov z popolnice. Čistenie záhradného grilu, plastového záhradného nábytku, starých štetcov na farby, detských bazénov)

RÔZNE (Umývanie silne znečistených rúk. Hasenie malých domácich požiarov. Osviežovač vzduchu. Dezodorizace rybárske a športové výzbroje a výstroje)

Zloženie: sóda bikarbóna (hydrogénuhličitan sodný)

Krajina pôvodu: Česká republika

Hmotnosť: 1 kg

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Jedlá sóda BIKA 1kg

Jedlá sóda BIKA 1kg

Jedlá sóda BIKA 1kg

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty