Mandľovo-vanilková pomazánka 40g BIO Zväčšiť

Mandľovo-vanilková pomazánka Tonka 40g BIO

Mandľovo-vanilková pomazánka 40g BIO

Viac detailov


1,55 €


Základom tejto vynikajúcej nátierky sú mandle a mlieko, ale neopísateľnú chuť jej dodávajú tonka bôby, ktorým sa tiež hovorí Mexická vanilka.

Bourbon vanilka: je názov vanilky, ktorá sa pôvodne pestovala iba na bývalom Bourbonskom ostrove (dnes Reunion) a teraz je jej pestovanie rozšírilo aj na ďalšie ostrovy v Indickom oceáne - Madagaskar a Komory. Táto vanilka je vysoko kvalitná (a drahšia ako iné druhy) a prirodzene obsahuje vyššie percento vanilínu, hlavné aromatické látky, ktorá dodáva vanilke jej vôňu.

Tonka bôby: Tonkové bôby (niekedy tiež fazuľa tonka alebo len tonka) je korenie sa špecifickou arómou. Aj napriek názvu nejde o druh bôbu alebo fazuľa, ale o fermentované semená stromu s názvom silovoňa všeobecný. Aróma celých semien je ostrejšia a blíži sa horkým mandliam. Po nastrúhaní pripomína nugát, bielu čokoládu, griliáš alebo orechy s nádychom vanilky.

Zloženie: sušené odtučnené mlieko 24%, mandle 22%, slnečnicový olej, nestužený palmový tuk, prírodný trstinový cukor, Bourbon vanilka, tonka bôby. Z ekologického poľnohospodárstva. 

Krajina pôvodu: Nemecko

Hmotnosť: 40g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Mandľovo-vanilková pomazánka Tonka 40g BIO

Mandľovo-vanilková pomazánka Tonka 40g BIO

Mandľovo-vanilková pomazánka 40g BIO

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty