Konopný proteín Be Vegan Hero vanilka BIO 500g SUM Zväčšiť

Konopný proteín Be Vegan Hero vanilka BIO 500g SUM

Výživný BIO konopný proteín s vanilkovým extraktom. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov

Viac detailov


19,00 €


SUM BE VEGAN HERO TM je nová séria BIO certifikovaných konopných proteínov na prípravu výživných koktejlov. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané BIO suroviny a iba prírodné arómy. Jemne osladený bio nektárom z kokosových kvetov. Bez GMO či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až do 40%).

Hlavné zložky výrobku SUM BE VEGAN HERO TM VANILLA:

*Konopný proteín, BIO, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikronutrienty.

*Vanilkový extrakt bio. Získaný z pravej vanilky, pestovanej v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve. Znamená to najmä zachovaný ekosystém a žiadne chemikálie - nie len vo výslednom produkte ale aj v lokalite, kde sa vanilka pestuje. Kúpou produktu s ekologicky pestovanými surovinami prispievate k zachovaniu ekosystémov v týchto lokalitách. A k mnohému ďalšiemu. To dáva zmysel.

Zloženie: konopný proteínový prášok*, cukor z kokosových kvetov*, vanilkový extrakt* 1,5%, prírodná aróma (vanilka), morská soľ.
* = bio, z ekologického poľnohospodárstva

Hmotnosť: 500 g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Konopný proteín Be Vegan Hero vanilka BIO 500g SUM

Konopný proteín Be Vegan Hero vanilka BIO 500g SUM

Výživný BIO konopný proteín s vanilkovým extraktom. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty