Konopný proteín Be Vegan Hero kakaový BIO 500g SUM Zväčšiť

Konopný proteín Be Vegan Hero kakao BIO 500g SUM

Výživný BIO konopný proteín s kakaom. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov.

Viac detailov


19,00 €


SUM BE VEGAN HERO TM je nová séria BIO certifikovaných konopných proteínov na prípravu výživných koktejlov. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané BIO suroviny a iba prírodné arómy. Jemne osladený bio nektárom z kokosových kvetov. Bez GMO či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až do 40%).

Hlavné zložky výrobku SUM BE VEGAN HERO TM KAKAO:

*Konopný proteín, BIO, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

*Kakao bio, natural, nealkalizované. Kakao, tiež nazývané "pokrm bohov" a často zaraďované medzi "superfoods" je známe hlavne ako výnimočný zdroj antioxidantov (flavonoidov), natural nealkalizované svetlejšie kakao ich obsahuje samozrejme viac, ako v Európe bežné, alkalizované tmavé kakao holandského typu. Bio kakao (okrem toho vysokej kvality a s certifikáciou pôvodu) je zárukou, že pri pestovaní neboli použité nebezpečné chemické pesticídy či hnojivá, a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.

Zloženie: konopný proteínový prášok*, cukor z kokosových kvetov*, kakaový prášok odtučnený natural* 15%, prírodné arómy.
* = bio, z ekologického poľnohospodárstva

Hmotnosť: 500 g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Konopný proteín Be Vegan Hero kakao BIO 500g SUM

Konopný proteín Be Vegan Hero kakao BIO 500g SUM

Výživný BIO konopný proteín s kakaom. Jemne osladený nektárom z kokosových kvetov.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty