Norsk Kollagen 3+1 Biopharma 125g morský kolagén Zväčšiť

Norsk Kollagen 3+1 Biopharma 125g morský kolagén

Hydralyzovaný morský kolagén s vitamínom C a biotinom.

Viac detailov


86,70 €


Pri kúpe troch balení NORSK KOLLAGEN obdržíte štvrté balenie grátis.

Kolagén je jednou z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Jeho úlohou je udržiavať vitalitu a pružnosť tela, jeho nedostatok vyvoláva starnutie a ochromenie funkčnosti tela ako celku.

Vekom sa znižuje a postupne stráca schopnosť tela produkovať kolagén a navonok spozorujeme jeho nedostatok na stave vlasov, nechtov a pokožky. Vlasy sú suché, lámavé, pokožka stráca elasticitu a nechty sa rozštiepia skôr ako narastú.

Vnútorne sa nedostatok kolagénu prejaví na strnulosti a strate pružnosti šliach a všetkých spojivových tkanív.

Väčšina súčasných kolagénových prípravkov sa vyrába z bravčovej kože, čo zvyšuje riziko nákazy rôznymi chorobami a ľudské telo má mnoho problémov s jeho využitím a vstrebávaním. NORSK KOLLAGEN je získaný z rybej kože – presnejšie, z podkožnej vrstvy tuku morských rýb. Je netoxický a veľmi podobný ľudskému kolagénu, preto je veľmi dobre vstrebateľný a bezpečný. Najúčinnejší je pri pravidelnom vnútornom užívaní.

Jedná sa o čisto prírodný rozpustný nápoj, bez umelých farbív, príchute a konzervačných látok, bez GMO a bez radioaktívných prísad.

Dávkovanie: Obsah jedného 5g balenia vysypať do 2dl vody a užiť ráno na lačno. Pre lepšie vstrebanie je odporúčané užiť spolu s kolagénom aj vitamín C, preto do nápoja je vhodné pridať polovičku citróna, alebo balenie užiť so šípkovým čajom.

Pre požadovaný zdravotný výsledok sa odporúča 12 týždňová kúra (4 balenia). Kúru treba hlavne po prekročení hranice veku 40 rokov opakovať raz za dva roky. Po využívanej kúre sa organizmus opäť naštartuje k samovýrobe kolagénu.

Zloženie: 5000mg morský kolagén, 40mg vitamín C, 25μg D-biotín

Balenie: 25 x 5g dávok

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Norsk Kollagen 3+1 Biopharma 125g morský kolagén

Norsk Kollagen 3+1 Biopharma 125g morský kolagén

Hydralyzovaný morský kolagén s vitamínom C a biotinom.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty