Ovsené mlieko Natur 1l BIO Zväčšiť

Ovsené mlieko Natur 1l BIO

Ovsené mlieko Natur 1liter v BIO kvalite

Viac detailov


1,90 €


Toto ovsené mlieko je vyrobené z celého bio ovsa a neobsahuje arómy ani žiadny pridaný cukor ani iné sladidlá. Napriek tomu má veľmi príjemnú sladkastú chuť, ktorú mu dodáva prírodne fermentovaný ovos, kedy sa ​​ovsené škroby enzymaticky štiepia na jednoduché cukry. Za sladkosť ovseného mlieka je zodpovedný rovnaký proces, ktorý spôsobuje sladkosť fermentovanej ryže amazake.

Ovsené mlieko si zachováva ľahučko horkastú chuť ovsa, ktorá je výraznejšia pri podávaní za izbovej teploty. Preto ho podávame ľahko vychladené. Hodí sa tiež na prípravu ochutených nápojov (vanilkového mlieka, mliečno-ovocných koktailov a pod.), ale pri kombinácii s kakaom vynikne horká chuť kakaa a ovsa, a preto ju neodporúčame. Ovsené mlieko používame aj na müsli a cereálne raňajky, na prípravu sladkých dezertov a na pečenie i varenie. Vďaka svojej sladkastej chuti sa väčšinou nehodí do slaných pokrmov.

Toto ovsené mlieko neobsahuje cholesterol, laktózu a mliečne bielkoviny a obsahuje len 1,4% tuku.

Zloženie: voda, celozrnný ovos 12%, slnečnicový olej, morská soľ, regulátor kyslosti uhličitan vápenatý. Z ekologického poľnohospodárstva.

Krajina pôvodu: Nemecko

Hmotnosť: 1 liter

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Ovsené mlieko Natur 1l BIO

Ovsené mlieko Natur 1l BIO

Ovsené mlieko Natur 1liter v BIO kvalite

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty