Detox Deodotic 30, 500ml Zväčšiť

Detox Deodotic 30, 500ml

Prípravok pre detoxikáciu organizmu pozostávajúci z 30 účinných bylín.

Viac detailov


36,00 €


Detox Deotic 30 obsahuje 30 účinných bylín a rastlín kombinovaných v presne špecifikovaných pomeroch, kde jedna zvyšuje výhody druhej a spoločne tak vytvárajú nový silný detoxikačný a antioxidačný synergický účinok. Očista tela prebieha 100% prírodnou a jednoduchou, ale najefektívnejšou metódou detoxikácie. Detoxikácia organizmu je posilnená vitamínom B6, ktorý je potrebný pre normálnu funkciu nervového, svalového systemu a mozgu.

V neposlednom rade sa vitamín B6 zúčastňuje rady metabolických pochodov v mozgu, čím napomáha tvorbe dopamínu, tyramínu, noradrenalínu, serotonínu a ďalších neurotransmiterov, ktoré podporujú dobrú náladu a nastavujú psychické procesy.

Detoxikačná kúra v podobe Detox Deotic 30 a jej výhody:

  • Posilnenie imunity
  • Zníženie únavy, stresu a podráždenosti
  • Pocit zdravia a vitality
  • Pomoc pri chudnutí
  • Urýchľenie metabolizmu
  • Podpora regenerácii buniek

Zloženie: Manayupa, Listy čiernych ríbezlí, Bodliak, Praslička, Túžobník brestový, Žihľava, Lopúch väčší, Chaluha riasa mletá, Rozmarín, Jaseň štíhly, Zelený čaj, Fenikel obyčajný, Ananásovník chocholatý, Borievka obyčajná, Púpava lekárska, Štiav lúčny, Chlpánik obyčajný, Turanec kanadský, Rumanček pravý, Citrónová kôra, Reďkev čierna, Višňa obyčajná, Ostružina černicová, Jahoda obyčajná, Pamajorán obyčajný, Artičoka bodliaková, Petržlen záhradný, Cesnak kuchynský, Zeler voňavý, Cesnak cibuľový.

Dávkovanie: Rozrieďte 20 ml v pohári vody a vypite raz denne, najlepšie večer pred jedlom. Pred použitím dôkladne pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Objem: 500ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Detox Deodotic 30, 500ml

Detox Deodotic 30, 500ml

Prípravok pre detoxikáciu organizmu pozostávajúci z 30 účinných bylín.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty