Serrapeptáza 300 000SU + Kurkumín 250mg - 60 kapsúl Zväčšiť

Serrapeptáza 300 000SU + Kurkumín 250mg - 60 kapsúl

Superkombinácia dvoch veľmi účinných prírodných látok na zrýchlenie hojenia, posilnenie organizmu a čisteniu zúžených ciev.

Viac detailov


75,60 €


Serrapeptáza je enzým, ktorý môže výrazne napomôcť vyčistiť zúžené cievy  a pomôcť  tak vyhnúť sa operácií srdcových ciev. Serrapeptáza  je dar prírody na liečbu bolesti a chronického zápalu. Serrapeptáza sa stále častejšie využíva ako jednoduché zdravé prírodné riešenie namiesto väčšiny protizápalových liekov.

Serrapeptáza má údajne vlastnosť rozkladať mŕtve tkanivá, krvné zrazeniny, cysty, cievne pláty a zápalové látky všetkých druhov a preto sa môže používať v liečbe širokej škály ochorení. Známy nemecký lekár profesor Dr.Hans Nieper, používal serrapeptázu na liečbu zúžených ciev u svojich pacientov s ochorením srdcových ciev a na odstraňovanie cievnych plátov. Dr.Hans Nieper referoval, že serrapeptáza rozpúšťa krvné zrazeniny. Spôsobuje tiež, že kŕčové žily sa zmenšia alebo zmiznú.

Kurkuma – ide o jednu z najsilnejších protirakovinových korenín, ktorá ma schopnosť opravovať poškodenú DNA, chrániť pred xenoextregénmi, ktoré často spôsobujú rakovinu. Ďalej má schopnosť ničiť voľné radikály a dokonca aj zachovávať citlivé živiny v potravinách. Kurkuma je jedným z najsilnejších známych antioxidantov pokiaľ ide detoxikačný, protirakovinový a protizápalový potenciál.

V Nemecku a iných európskych krajinách je serrapeptáza bežná v liečbe zápalových a úrazových opuchov.

Serrapeptáza je  prirodzene protizápalová látka.

Predpokladá sa, že Serrapeptáza  účinkuje  tromi spôsobmi:

1. Môže zmenšovať zápal zriedením zápalovej tekutiny a uľahčiť tak drenáž tekutiny.  Toto tiež zrýchľuje hojenie tkaniva.

2. Môže pomáhať zmenšiť bolesť brzdením uvoľňovania látok, ktoré bolesť vyvolávajú  (bradykininy).

3. Môže zlepšovať stav srdcových ciev rozkladaním vedľajších produktov krvnej zrážanlivosti, ktoré sa nazývajú fibrín. Výhodou serrapeptázy je schopnosť rozpúšťať arterosklerotické pláty bez akéhokoľvek poškodenia vnútornej výstielky ciev.

Pre viac informácii a poradenstvo nás kontaktujte. Pri kúpe 2ks doprava GRÁTIS 

Dávkovanie: Začnite s 1 tabletkou serapeptázy 1-2 x denne na prázdny žalúdok a zvyšujte na 2x3 ak nenastalo zlepšenie v priebehu 7 dní, alebo viac ak je potrebné. Potom pomaly znižujte, až na 1x1.

Balenie: 60 kapsúl

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Serrapeptáza 300 000SU + Kurkumín 250mg - 60 kapsúl

Serrapeptáza 300 000SU + Kurkumín 250mg - 60 kapsúl

Superkombinácia dvoch veľmi účinných prírodných látok na zrýchlenie hojenia, posilnenie organizmu a čisteniu zúžených ciev.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty