Havajská spirulina 200ks tablety Energy Zväčšiť

Havajská spirulina 200ks tablety Energy

Jemná detoxikácia, cholesterol, nadváha, cukrovka, krvný obraz a tlak, energia.

Viac detailov


19,50 €


V čistej morskej vode, uprostred panenskej prírody Havajských ostrovov, získame najlepší spirulinu na svete. Jej absolútna výnimočnosť spočíva v jedinečnom prostredí, kde sa slnečné žiarenie pomaly rozrastá a silnie, aby sa pomáhalo sprostredkovaniu energie a jedinečnej zložitej zložky zdravia a vitality nášho tela. Ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín.

Iba havajská spirulina obsahuje takmer dvojnásobné množstvo biologicky prospešných látok v porovnaní s akoukoľvek inou spiroluinou a približne 30 živinami, ktoré iné spirulíny neobsahujú. Najväčší zdroj rastlinných, dobre vstrebateľných bielkovín (70% obsahu pri 80% schopnosti vstrebávania).

Spirulina je bohatá na rastlinné bielkoviny, beta-karotén, železo, vitamín B12, vzácna esenciálna mastná kyselina GLA a ponúka pozoruhodnú škálu vitamínov, minerálov a živín.

Hawaii Spirulina rýchlo obnovuje výkonnosť tela a regeneruje organizmus pri vysokej záťaži, takže ju môžeme ponúknuť nielen na doplnenie síl, ale aj použiť na zachovanie mladistvého tela aj ducha. Jej rejuvenilizačné účinky pomáhajú udržať vysokú schopnosť adaptability tela aj v momentoch nesprávnej životosprávy (alkohol, nezdravé párty…). Predstavuje jeden z najlepších variantov harmonizácie pri celkovom vykoľajení organizmu, ktoré sa prejavuje mnohými problémami s neštandardnými zdravotnými prejavmi a nejednoznačnými chorobami.

Hawaii Spirulina je vďaka svojej vysokej nutričnej hodnote vhodný ako každodenný doplnok zdravého jedálneho lístka. Dodáva telu potrebné látky a unikátnym spôsobom ukladá svoju energiu ako čistý glykogén, ktorý môže telo okamžite premeniť na viac výkonu a životnej sily, aj preto býva často označovaná ako tzv. super potravina (super food).
Pomáha stimulovať organizmus a uvádza ho do stavu, v ktorom môže optimálne využiť svoj energetický systém. Vhodne sa preto uplatňuje aj pri redukcii hmotnosti.

Dávkovanie: 2 tabletky 1-3 x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pri užívaní tohto produktu je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný režim. Po 3 týždňoch užívania je nevyhnutná 1 týždeň prestávka.

Zloženie: Spirulina (Arhrospira platensis) 492,5 mg, oxid kremičitý, inulín 2 mg, horečnaté soli mastných kyselín.

Hmotnosť: 100g (200 x 500mg)

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Havajská spirulina 200ks tablety Energy

Havajská spirulina 200ks tablety Energy

Jemná detoxikácia, cholesterol, nadváha, cukrovka, krvný obraz a tlak, energia.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty