Írsky mach čerstvý ""živý kolagén" 100g Zväčšiť

Írsky mach čerstvý ""živý kolagén" 100g

Ručne zbieraný RAW čerstvý írsky mach - prírodný kolagén. 

Viac detailov


8,60 €


Doprajte si JEDINÝ ŽIVÝ RASTLINNÝ KOLAGÉN PRE VAŠE KĹBY Aj PLEŤ s vysokou nutričnou hodnotou a blahodárnymi účinkami na vaše zdravie. Írsky mach - druh morskej riasy s veľkou tradíciou v ľudovom liečiteľstve, rastúci okolo Írska, kde bol v 19. storočí jedným z hlavných zdrojov výživy tamojších obyvateľov. Tu sa vysvetľuje názov "írsky". V dnešnej dobe získava späť svoju zaslúženú popularitu nielen ako výborný zdroj vitamínov a minerálnych látok, ale aj ako skvelý pomocník v kuchyni. Írsky mach rastie v obrovskom množstve tiež na pobreží Ameriky v Atlantickom oceáne a z časti aj v Tichom oceáne.

Čerstvý Írsky mach je výživnou superpotravinou sám o sebe:

- je prírodným regenerátorom pre kĺby

- vyskúšajte ho ako masku na tvár, kde znateľne pleť vyživí a vyhladí, pleť okolo očí vás prekvapí svojou jemnosťou

- namažte pokožku celého tela - pozorujte vypnutie a pružnosť pokožky, vaša celulitída pomaly mizne

- nezabudnite aj na vlasy, kde ho použite ako zábal na zlepšenie kvality a rastu vlasov

- obsahuje 15 z 18 esenciálnych, teda pre telo nevyhnutných látok. Je bohatý na vápnik, síru, jód, draslík, ďalej na vitamíny A, D, E, F a K.

Riasy sú takmer priesvitné, s neutrálnou chuťou aj vôňou. Silnejšie vetvenia prechádzajú v tenšie a jeho stonky sú krásne gélovité, pružné, mäkké a vláčne.

Výnimočné vlastnosti Írskeho machu sú ešte len objavované vo vegánskych aj raw kruhoch a to nielen na Slovensku ale aj v zahraničí. Monitorujeme stále rastúcu obľúbenosť tohto unikátneho produktu. Je to presne ten čerstvý mach, ktorý vo svojich videách toľko vychvaľuje Markus Rothkranz. Naše telo nedokáže plne tvoriť kolagén, je potrebné ho doplniť stravou, či potravinovými doplnkami. Je úžasné, že nás príroda obdarila tak lahodným živým kolagénom, v podobe Írskeho machu a nemusíme jesť želatinu z hovädzích a bravčových koží.

Príprava: Čerstvý Írsky mach je potrebné pripravovať trochu inak ako mach sušený. Čerstvý Írsky mach najprv dobre preperte vo vode a potom namočte v teplej vode (nie v horúcej, aby bola zachovaná jeho raw kvalita) po dobu cca 12 hodín. 1-2x môžete vymeniť vodu a mach ešte preprať. Potom ho rozmixujte v mixéri bez pridania vody na konzistenciu hladkej želatínovej pasty.

Zloženie: 100% nesušený Írsky mach prirodzene konzervovaný morskou soľou tak, ako je vylovený z mora 

Balenie: 100g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Írsky mach čerstvý ""živý kolagén" 100g

Írsky mach čerstvý ""živý kolagén" 100g

Ručne zbieraný RAW čerstvý írsky mach - prírodný kolagén. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty