Toco Protect olej 250ml Dr. Jacobs Zväčšiť

Toco Protect olej 250ml Dr. Jacobs

Vegánsky olej OMEGA3Pre funkciu srdca a mozgu, ochranu buniek a zrak. 

Viac detailov


22,50 €


Vysokokvalitná kombinácia extra panenského olivového oleja (prvé lisovanie za studena), tokoferolov a omega-3 mastných kyselín DHA a EPA, vhodné aj pre vegánov. Omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA sú získané z rias a nie, ako býva často zvykom z rýb a rybieho oleja.

Pre srdce, mozog a zrak - Jedna dávka DHA + EPA vegan TocoProtect (5 ml) obsahuje až 250 mg DHA a EPA. Toto množstvo pri dennom príjme prispieva k normálnej funkcii srdca. 7,5 ml DHA + EPA vegan TocoProtect denne podporuje aj zachovanie normálneho zraku a normálnej funkcie mozgu.

Ochrana buniek pred oxidačným stresom - 1 dávka (5 ml) DHA + EPA vegan TocoProtect obsahuje približne 90 mg prírodných tokoferolov (vitamín E). To zodpovedá v prepočte ekvivalentu 36 mg vitamínu E. Vitamín E má aktívnu úlohu pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Prirodzená synergia všetkých štyroch tokoferolov (nachádzajú sa tu tak ako v potravinách) s približne 50% gamma-tokoferolom robí tento produkt cenným doplnkom v porovnaní s inými doplnkami stravy, ktoré zvyčajne obsahujú len alfa-tokoferol.

Kuchyňa: Mimoriadne vhodný na zeleninové šaláty, nielen vďaka obsahu EPA a DHA a vitamínu E, ale taktiež vysokému množstvu antioxidantov, ktoré sú potrebné keďže zelenina obsahuje kopec dusičnanov. Vďaka citrónovému oleju má veľmi príjemnú jemnú chuť.

Zloženie: Extra panenský olivový olej (88%), olej bohatý na DHA a EPA z mikrorias Schizochytrium sp. (10%), extrakty obsahujúce tokoferol (2%), citrusový olej.

Dávkovanie: Denne 5-10 ml (1 až 2 čajové lyžičky) neriedené alebo pridať do šalátu. Neohrievajte! Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Potravinové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej, pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení spotrebujte do 10 týždňov. Uchovávajte v chlade a tme.

Balenie: 250ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Toco Protect olej 250ml Dr. Jacobs

Toco Protect olej 250ml Dr. Jacobs

Vegánsky olej OMEGA3Pre funkciu srdca a mozgu, ochranu buniek a zrak. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty