Neuracur 60 kapsúl Dr. Jacobs Zväčšiť

Neuracur 60 kapsúl Dr. Jacobs

Optimalizovaný kurkumín Longvida® s komplexom vitamínov.

Viac detailov


26,00 €


Optimalizovaný kurkumín Longvida® s komplexom vitamínov. 

Kurkumín s vysokou biologickou dostupnosťou. Kurkumín je súčasťou kurkumy. Kurkumín v doplnku Neuracur (Longvida® optimalizovaný kurkumín) je zakotvený do optimalizovanej matrice a je rozpustný v tuku. Ako voľný kurkumín už vstupuje do krvného riečišťa, kde je k dispozícii dlhú dobu. Voľný kurkumín prekonáva hematoencefalickú bariéru, a tak sa môže dostať do mozgu. Biologická dostupnosť kurkumínu obsiahnutého v Neuracur je 65 krát vyššia než u bežného kurkumínu. Kyselina pantoténová obsiahnutá v Neuracur podporuje duševnú výkonnosť. Vitamíny B6, B12, cholín a kyselina listová sú dôležité pre normálny metabolizmus homocysteínu.

O kurkume sa v posledných rokoch vedú rozsiahle štúdie hlavne ohľadne vplyvu na imunitný systém, zápalové ochorenia, reumatoidnú artritídu, artrózu kĺbov a iné degeneratívne ochorenia, protirakovinové účinky, Alzheimerovu chorobu či správnu činnosť žalúdka.

Zloženie: Longvida® optimalizovaný kurkumín 50% (Curcuma longa extrakt, uvoľňovacie činidlo kyselina stearová (rastlinná), emulgátor sójový lecitín, antioxidanty, askorbylpalmitát), Cholinhydrogencitrat (29%), poťahovacie činidlo hydroxypropylmethylcelulóza (rastlinná kapsule), D-pantothenát vápenatý, uvoľňovacie činidlo kyselina kremičitá, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, methylcobalamin (vitamín B12). Vyrobené v Nemecku.

Dávkovanie: 2 kapsule denne. Neprekračujete denné odporúčané dávkovanie. Udržujte mimo dosahu malých detí. Doplnok stravy neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Vrecúško na pohlcovanie vlhkosti nie je vhodné na konzumáciu.

Balenie: 60 kapsúl po 400mg. 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Neuracur 60 kapsúl Dr. Jacobs

Neuracur 60 kapsúl Dr. Jacobs

Optimalizovaný kurkumín Longvida® s komplexom vitamínov.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty