Horčica Bohemia 210g BIO Zväčšiť

Horčica Bohemia 210g BIO

Horčica starofrancúzska Bohémia 210g v BIO kvalite

Viac detailov


4,65 €


Táto horčica výborne dopĺňa chuť mäsa, údenín či syra. Možno ju použiť aj na prípravu nátierok, omáčok a dresingov a marinovanie mäsa či zeleniny. Obyčajný chlieb s maslom a starofrancúzskou horčicou je ozajstná lahôdka! Táto horčica je vyrábaná remeselne a v malom objeme podľa originálnej trapistickej receptúry mníchmi z opátstva Nový Dvůr. Horčica z Nového dvora je veľmi kvalitný výrobok, príbuzný francúzskej horčici nazývanej "Moutarde à l' ancienne", čo je možné preložiť ako "Starofrancúzska horčica".

Vyrába sa z vybraného horčičného semienka, ktoré je najprv namočené do zmesi octu a vody z lesov obklopujúcich kláštor. Potom je rozdrvené na mlynskom kameni a dochutené ostatnými prísadami. Ochutená horčica je ručne plnená do pohárov, kde počas niekoľkých týždňov dozrievania získava svoje nezameniteľné aróma, ktoré ju tak výrazne odlišuje od konkurenčných výrobkov .

Zloženie: ocot, horčičné semienko, voda, med, morská soľ, moravské biele víno, korenie. Z ekologického poľnohospodárstva. 

Krajina pôvodu: Česká republika

Hmotnosť: 210g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Horčica Bohemia 210g BIO

Horčica Bohemia 210g BIO

Horčica starofrancúzska Bohémia 210g v BIO kvalite

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty