Graviola (guanabana / anona) čaj 50g Zväčšiť

Graviola (guanabana / anona) čaj 50g

Graviola známa aj ako guanabana alebo anona v čajovej forme. 

Viac detailov


4,50 €


Graviola - Guanabána je malý strom, ktorý dorastá do výšky 5-6 m s veľkými lesklými tmavo-zelenými listami. Graviola rastie v najteplejších oblastiach Severnej a Južnej Ameriky, vrátane Amazónie. Plod sa predáva v trópoch na miestnych trhoch, kde sa nazýva Guanábana. Dužina sa výborne hodí na výrobu nápojov.

Všetky časti stromu Gravioly sú používané v prírodnej medicíne - kôra, listy, korene, plody i semená. Rôznym častiam stromu sú pripisované rozdielne vlastnosti a možnosti využitia. História užívania Gravioly v medicíne je veľmi dlhá a siaha ďaleko do histórie. V peruánskych Andách sa časť z listov používa pre jej priaznivé účinky na organizmu.

V Graviole bolo objavených veľa účinných látok a chemických zlúčenín. Najmä nový súbor chemických látok, ktoré sa nazývajú annonacenové acetogeniny. Graviola produkuje tieto prírodné zlúčeniny v listoch a stonke, kôre a semenách.

Dávka listu Gravioly sa uvádza 2-3 g 3-4x denne.

Upozornenie: Jedným z účinných mechanizmov Gravioly je, že zbavuje zlé bunky energie z ATP. Avšak v kombinácii s inými doplnkami a prírodnými produktami, ktoré zvyšujú bunkovú ATP ľahko dôjde k poklesu účinku Gravioly. Hlavný doplnok, ktorý podporuje nárast ATP je bežný antioxidant zvaný Koenzým Q 10 a z toho dôvodu by ste sa mu mali vyvarovať, ak užívate Graviolu.

Vyznávači prírodnej medicíne tvrdia, že štúdie preukázali výnimočné pozitívne účinky rastliny pri liečbe určitých typov rakovinových nádorov, obzvlášť v pľúcach, pankrease a prostate. Graviola je podľa nich alternatívou, keď nemožno pristúpiť k chirurgickej liečbe, ožarovaniu, či keď je nutné upustiť od chemoterapie kvôli jej vedľajším účinkom na pečeň a obličky. Liečba graviolou sa nevylučuje s akoukoľvek inou liečbou, nemá žiadne vedľajšie účinky, a nespôsobuje intoleranciu ani alergiu.

Osoby bez zdravotných problémov sa po užívaní výživového doplnku GRAVIOLA ČAJ cítia lepšie a po jeho dlhodobom užívaní pocítili aj mnoho ďalších pozitív. Vprírodnej medicíne prispieva k ochrane organizmu pred cudzopasníkmi a voľnými radikálmi, pomáhajú chrániť dobré bunky, pôsobí upokojujúco na nervovú sústavu či priaznivo ovplyvňuje funkčnosť dýchacích ciest. 

Zloženie: Sušená listy Annona muricata L.

Dávkovanie: Odporúčané dávkovanie max. 3 šálky denne. 2 čajové lyžičky zalejeme 2,5 dcl vody o teplote max. 80°C. Necháme 10 minút odstáť, potom scedíme a popíjame. Vypiť v deň prípravy (0,6 – 1 l denne). Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Hmotnosť: 50g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Graviola (guanabana / anona) čaj 50g

Graviola (guanabana / anona) čaj 50g

Graviola známa aj ako guanabana alebo anona v čajovej forme. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty