Brokolicový olej 100ml BIO Biopurus Zväčšiť

Brokolicový olej 100ml BIO Biopurus

Olej s vysokým obsahom protirakovinových látok.

Viac detailov


21,90 €


Brokolicový olej je vynikajúcim zdrojom príbuzných protirakovinových látok nazývaných izotiokynáty, ktoré rakovinu ničia tak, že neutralizujú karcinogénne látky. Uskutočňujú to prostredníctvom znižovania ich škodlivých účinkov a stimulovaním uvoľňovania zabijakov karcinogénov a urýchľovaním ich odstraňovania z tela.Početné štúdie naznačujú, že izotiokynáty pomáhajú pri prevencii rakoviny pľúc a pažeráka a môžu znižovať riziko vzniku iných druhov rakoviny tráviacej sústavy.

Brokolica obsahuje najmä účinný izotiokyanát, ktorý podľa prírodnej medicíny dokáže potlačiť nádory napr. prsníka, prostaty.  Hoci za priaznivý vplyv brokolice na naše zdravie môže množstvo látok, osobitú pozornosť si zaslúžia indoly. Brokolica obsahuje indol-3-karbinol. Ten je dôležitý najmä pre ženy.  Estrogén má tri základné metabolity, ktoré sa v tele správajú odlišne. Dva z nich pôsobia karcinogénne a jeden je nezhubný a vykazuje ochranné účinky. Indol-3-karbinol zlepšuje pomer medzi nezhubným metabolitom a potenciálne škodlivými. 

Brokolica svojím zložením je v prírodnej medicíne považovaná za účinnú v boji proti baktérii spôsobujúcej žalúdočné vredy a zápal sliznice žalúdka (Helicobacter pylori). Má vysoký obsah antioxidačného betakarotenu a vitamínov C a E. Je bohatým zdrojom kyseliny listovej a železa. Vyslovene vysoký obsah vápnika z nej spravil účinný zosilňovač kostí. 

Olej v tradičnej medicíne podnecuje krvotvorbu, zabezpečuje výživu buniek kyslíkom

Zloženie: brokolicový olej. Z ekologického poľnohospodárstva.

Hmotnosť: 100ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Brokolicový olej 100ml BIO Biopurus

Brokolicový olej 100ml BIO Biopurus

Olej s vysokým obsahom protirakovinových látok.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty