Vitaflorin výživový doplnok 90 kapsúl Energy Zväčšiť

Vitaflorin výživový doplnok 90 kapsúl Energy

Prírodné vitamíny, psychická kondícia, únava a vyčerpanie, anémia, spomalenie starnutia.

Viac detailov


19,50 €


Vitaflorin (predtým známy pod názvom Biomultivitamín) je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok.

Podľa tradičnej medicíny Vitaflorin: Zásobuje telo optimálnym množstvom vitamínov v prírodnej forme, celkovo tonizuje, osviežuje organizmus a podporuje imunitný systém. Zvyšuje odolnosť proti stresu, vírusovým a bakteriálnym ochoreniam a vyrovnáva negatívne vplyvy spôsobené znečistením životného prostredia. Zlepšuje psychickú kondíciu, povzbudzuje náladu a výrazne predchádza únave a vyčerpaniu. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov spomaľuje starnutie organizmu. Podporuje trávenie, chráni sliznicu tráviaceho traktu a zaisťuje dobrý stav čriev. Ochraňuje srdce a cievy a preventívne pôsobí proti kardiovaskulárnym a ostatným civilizačným chorobám.

Použitie Vitaflornu je vhodné najmä pri:

- zlom stravovaní, zmene stravovacích návykov, pri diétach a vegánskej strave (absolútne vylúčenie živočíšnych bielkovín), pri averzii na rybie produkty. Pri zaťažení čriev užívaním antibiotík, hormonálnej antikoncepcie, pri črevných ochoreniach.

- vyčerpávajúcom životnom štýle - stres, alkohol, fajčenie, káva.

- vysokej psychickej, fyzickej a športovej záťaži.

- na podporu správnej funkcie nervovej sústavy.

- na udržanie dobrého stavu pokožky a slizníc.

- žalúdočných a dvanástnikových vredoch.

- na podporu tvorby červených krvných buniek (pri chudokrvnosti).

- na zlepšenie telesných a duševných funkcií v starobe a podporu hojenia v rekonvalescencii.

- na udržanie dobrého stavu kostí a zubov a ako prevencia osteoporózy.

- akútnej alebo chronickej infekcii (vírusy, baktérie, plesne).

Zloženie Vitaflorinu:

Rakytník rešetliakovitý (C, A, E, B, K, cholín) - Obsahuje veľké množstvo vitamínov, podporuje imunitu a spomaľuje proces starnutia. Zvyšuje odolnosť pri infekčných ochoreniach a urýchľuje proces hojenia. Zlepšuje stav spojivových tkanív a kože. Stimuluje trávenie a má ochranný vplyv na srdce a cievny systém. Preventívne pôsobí proti rakovine krčka maternice.

Aloe vera (A, C, B) - Prečisťuje organizmus, pôsobí protizápalovo a stimuluje imunitu. Má blahodárny vplyv na kožu, zlepšuje činnosť tráviacej sústavy a ochraňuje srdce a cievy. Preventívne pôsobí proti rakovine čriev.

Granátovník obyčajný (C, B, A) - Odstraňuje z tela voľné radikály a pôsobí protizápalovo. Znižuje kyslosť žalúdočného obsahu a podporuje trávenie. Preventívne pôsobí proti rakovine prostaty.

Včelia materská kašička (celé spektrum vitamínov) - Zlepšuje celkový zdravotný stav a odolnosť proti infekciám. Zlepšuje náladu a harmonizuje psychiku. Podporuje regeneráciu pečene a tvorbu červených krviniek. Podporuje hojenie, zlepšuje stav kože a všetkých spojivových tkanív.

Schizandra čínska (C, E) - Celkovo zlepšuje odolnosť organizmu pri infekcii, únave alebo strese (adaptogén). Podporuje činnosť nervovej sústavy a zlepšuje psychiku. Znižuje riziko civilizačných chorôb, má pozitívny vplyv na trávenie, ochraňuje srdce a cievy a pomáha pri ochorení dýchacích ciest.

Dulovec japonský (C, A, B) - Má protizápalové účinky, ochraňuje výstelku tráviacej trubice a pôsobí proti kŕčom.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne najlepšie po jedle. neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

Balenie: 90 kapsúl

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Vitaflorin výživový doplnok 90 kapsúl Energy

Vitaflorin výživový doplnok 90 kapsúl Energy

Prírodné vitamíny, psychická kondícia, únava a vyčerpanie, anémia, spomalenie starnutia.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty