Peralgin výživový doplnok 120 kapsúl Energy Zväčšiť

Peralgin výživový doplnok 120 kapsúl Energy

Peralgin je vhodný najmä pri potravinovým alergiách a častých alergických záchvatoch. 

Viac detailov


28,60 €


Peralgin je bioinformačný prípravok obsahujúci komplex bylinných výťažkov, extrakt z kordycepsu čínskeho a horčík. Peralgin napomáha znižovať alergické prejavy v organizme, harmonizovať hormonálny systém a upokojovať nervovú sústavu.
Účinky Peralginu 
Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily krovitej, ktorá sa pre svoje antioxidačné a protialergické účinky veľmi cení v tradičnej čínskej medicíne. Prípravok ďalej obsahuje výťažok z liečivej cudzopasnej huby kordyceps. Práve tá sa užíva ako tradičný liek na upevnenie zdravia a zvýšenie odolnosti. Komplex účinných látok dopĺňa esencia z boráku, valeriány, hroznových semien; komplex je obohatený aj o horčík. Vďaka svojmu zloženiu Peralgin podľa ľudovej medicíny dopĺňa energiu, posilňuje a harmonizuje imunitný systém. Pôsobí proti všetkým druhom alergických ochorení a pomáha predchádzať ich prejavom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože. Pomáha pri odstraňovaní kožných alergických výsevov ako je žihľavka či atopický ekzém. Veľmi účinne pôsobí na migrénové bolesti hlavy a návaly horúčavy v období menopauzy. Zmierňuje menštruačné bolesti a tlmí predmenštruačný syndróm. Peralgin je tonizujúci prípravok, vhodný na celkové zvýšenie energie organizmu. Dá sa užívať preventívne v jarných mesiacoch, keď doplnením energie znižuje citlivosť organizmu na účinky sezónnych alergénov, ale aj bezprostredne pri akútnej potrebe.

Použitie Peralginu podľa tradičnej medicíny:
- antioxidačné pôsobenie
- prevencia a priebeh alergických ochorení (nádcha, zápal spojiviek, celoročná vazomotorická nádcha, astma, atopický ekzém, žihľavka) – kýchanie, kašeľ, svrbenie a pálenie nosnej sliznice a očných spojiviek, sčervenanie a opuchy slizníc
- harmonizácia hormonálneho systému
- nepravidelná menštruácia u mladých dievčat, bolestivá menštruácia, predmenštruačný syndróm
- ťažkosti v menopauze – nepravidelná menštruácia, návaly horúčavy, potenie, nervozita, výkyvy nálad
- oslabenie imunitného systému, antibakteriálne a antivírusové účinky
- choroby z nachladnutia, chrípka, kašeľ, zápal priedušiek a nosohltanu, pocit „upchatého“ nosa
- celková tonizácia a zvýšenie energie organizmu, únavový syndróm
- svalové kŕče
- vyčerpanie, stres, rozrušenie, depresívne nálady, nervozita a úzkosť
- srdcová a žalúdočná neuróza
- bolesti hlavy, kinetóza (závrate)
Zloženie Peralginu:
Perilla frutescens (perila krovitá): Pôsobí antioxidačne a protizápalovo. Jej účinok na liečbu alergických príznakov je vedecky preukázaný.
Cordyceps sinensis (kordyceps čínsky): Dodáva vitalitu a tonizuje organizmus, zvyšuje energiu, pôsobí ako afrodiziakum a má ochranný vplyv na dýchací systém. Zlepšuje krvný obeh a detoxikuje.
Magnézium (horčík): Aktivizuje enzymatický a hormonálny systém a reguluje činnosť vnútorných orgánov. Má výrazné protizápalové a antialergické účinky (pôsobí proti záchvatom). Zmierňuje pocity nervozity spôsobené stresom, uvoľňuje kŕče a tlmí bolesť.
Borago officinalis (borák lekársky): Účinkuje priaznivo pri liečbe atopických ekzémov, alergií, lupienky a akné. Pomáha pri infekciách horných dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje hormonálny systém a tlmí prejavy súvisiace s prechodom. Celkovo posilňuje organizmus a zvyšuje odolnosť voči stresu.
Vitis vinifera (vinič stolový): Extrakt z hroznových jadier má antioxidačné účinky, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a zlepšuje prietok krvi. Podporuje syntézu kolagénu a pôsobí proti vzniku vrások.
Valeriana officinalis (valeriána lekárska): Výrazne upokojuje nervovú sústavu, zmierňuje bolesti a kŕče. Pôsobí pri nespavosti, nervovom vyčerpaní, nadúvaní a žalúdočnej nevoľnosti.
Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1–3x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.
Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na sójové produkty. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Spôsob skladovania: Ukladajte mimo dosahu detí. Uschovávajte na suchom a tmavom mieste pri teplote 10–25°C, chráňte pred mrazom.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Peralgin výživový doplnok 120 kapsúl Energy

Peralgin výživový doplnok 120 kapsúl Energy

Peralgin je vhodný najmä pri potravinovým alergiách a častých alergických záchvatoch. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty