Horká čokoláda na varenie 200g BIO Vivani Zväčšiť

Horká čokoláda na varenie 200g BIO Vivani

Horká čokoláda na varenie s obsahom kakaa 70%. 

Viac detailov


3,75 €


Horká čokoláda na varenie s obsahom kakaa 70%. Na rozdiel od bežných bielych čokolád na varenie, Vivani neobsahuje žiadne rastlinné tuky okrem kakaového masla, ani žiadne umelé arómy – v čokoláde je len pravé kakao a prírodný trstinový cukor. Používame ju na zdobenie cukroviniek, zákuskov, tort, na výrobu praliniek, polievanie báboviek, prípravu dezertov a podobne. Čokoládu je možné použiť nastrúhanú do cesta alebo rozpustenú ako polevu. Príprava polevy: kúsky čokolády necháme rozpustiť vo vodnom kúpeli. Pre lepší výsledok môžeme nechať vychladnúť a potom znova krátko zahriať.

Je sladená len prírodným trstinovým cukrom. Je vyrobená zo surovín z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a je v bio kvalite. Na výrobu boli použité druhy kakaových bôbov v špičkovej kvalite. Všetky ďalšie zložky v čokoláde sú prírodného pôvodu. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne geneticky modifikované zložky (GMO). Suroviny aj čokoládová hmota sú spracované tradičným spôsobom – dlhé mletie a dlhé konšovanie.

Čokolády značky VIVANI sú vyrábané nemeckou rodinnou firmou Ludwiga Weinricha. Rodina vyrába čokolády už dlhšie ako jedno storočie. Tradícia a skúsenosti v kombinácii s najlepšími bio surovinami, modernými technológiami a starostlivou kontrolou sú zárukou vysokej kvality.

Krajina pôvodu: Nemecko

Zloženie: kakaová hmota, prírodný trstinový cukor, kakaové maslo. Z ekologického poľnohospodárstva.

Hmotnosť: 200g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Horká čokoláda na varenie 200g BIO Vivani

Horká čokoláda na varenie 200g BIO Vivani

Horká čokoláda na varenie s obsahom kakaa 70%. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty