Mladý jačmeň 50 g Royal Pharma

Mladý jačmeň na celkovú očistu a vitalitu tela. 

Viac detailov


9,99 €


Mladý jačmeň je zelený nápoj, ktorý dodáva telu potrebné vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny. Je ideálnym každodenným doplnkom zdravého jedálnička. Ak hľadáte prostriedok pre prevenciu Vášho zdravia, je šťava z mladého jačmeňa ideálnou voľbou. Jačmeň Royal Pharma sa vyrába z mladých rastliniek jačmeňa vysoko v horách v štáte UTAH v USA. Listy sa zberajú v čase ranného rastu, kedy rastlina vykazuje najväčšie množstvo aktívnych zložiek.

Jačmeň Royal Pharma je zozbieraný vo výške cca 20 cm nad zemou, potom je umytý a vylisovaný. Získaná šťava / extrakt sa pri teplote 31 ° C v priebehu dvoch minút vysuší. Vďaka tomuto šetrnému sušenie zostávajú zachované všetky účinné látky.

Jačmeň Royal Pharma obsahuje veľmi vysoké hodnoty nutrične hodnotných látok. Obsahuje veľké množstvo dôležitých vitamínov - A, C, E, K, B1, B2, B5, B6, B12, niacín, biotín, kyselinu listovú a mnoho ďalších. Z minerálnych látok obsahuje napr. Draslík horčík, kremík, zinok, vápnik, a meď. Ďalej potom chlorofyl a celý rad aminokyselín. V zelenom extrakte sú i superoxid dismutáza (SOD) likvidátor voľných radikálov a 2 "-O-glykosylisovitexin (GIV) ako dôležitý antioxidant.

ÚČINKY: jemne detoxikuje organizmus, znižuje prekyslenie organizmu = vyrovnáva pH, posilňuje imunitu a obranyschopnosť organizmu, chráni pokožku pred škodlivými druhmi žiarenia, dlhodobo vylepšuje psychiku, pôsobí proti stresu, podporuje krvotvorbu, pôsobí proti vnútorným aj vonkajším zápalom a infekciám, urýchľuje hojenie rán, znižuje riziko rakoviny a iných civilizačných chorôb, dopĺňa živiny, vitamíny a aminokyseliny.

DÁVKOVANIE: Pre dospelých 1 čajovú lyžičku (1g) 2 x denne na lačno. Rozmiešajte vo 150ml chladnej neperlivej vody a vypite. Deti pol čajovej lyžičky 1 x denne. Starší ľudia si môžu dávku zvýšiť. Chorí ľudia alebo ľudia trpiaci prekyslením môžu dávku znásobiť. So zvýšením dávky je možné zvýšiť množstvo vody. Odporúčame nemiešať s teplou vodou - teplota od 50 ° C - ničí enzýmy. Možné miešať so zeleninovými a ovocnými šťavami. Odporúčame nemiešať kovovými predmetmi !!! Pri užívaní tohto produktu je nevyhnutné dodržiavať dostatočný pitný režim.

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je náhradou pestrej stravy. Nepřekračujde odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

BALENIE: 50g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Mladý jačmeň 50 g Royal Pharma

Mladý jačmeň 50 g Royal Pharma

Mladý jačmeň na celkovú očistu a vitalitu tela. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty