Olej s organicky viazaným jódom JODA ORGANIKA 250ml Olejovita Zväčšiť

Olej s organicky viazaným jódom JODA ORGANIKA 250ml Olejovita

Vhodný pri problémoch so štátnou zľazou, ženských i mužských problémoch. 

Viac detailov


49,00 €


Výživový doplnok s biologicky aktívnym organickým jódom bol vyvinutý na základe najnovších poznatkov vedy a potrieb ľudského organizmu, predovšetkým endokrinného systému. Biologicky aktívny organický jód, ktorý sa nachádza práve v OLEJOVITE® , je “potravou” potrebnou pre správne fungovanie jednotlivých žliaz nášho endokrinného systému. Okrem regulácie správnej funkcie endokrinného systému má OLEJOVITA® silný antioxidačný, imunostimulačný, reparačný efekt, ktorý je dosahovaný jej jedinečným zložením a synergiou jednotlivých komponentov, ktoré sú v nej obsiahnuté.
OLEJOVITA® chráni ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi. V prípade poškodeného a chorého organizmu pomáha navodiť normálny (fyziologický) stav.

Zloženie :Priemerné výživové hodnoty v 10ml výrobku: Energetická hodnota 3774 KJ/901 kcal,Bielkoviny 0 g,Sacharidy: 0 g,Tuky: 99,95 g,Z toho:Jód:150 µg (100% ODD) ,Vitamín E:20,5 mg (200% ODD), Kyselina linolová:43,5 g ,Kyselina olejová:37,5 g ,Kyselina palmitová:13,0 g ,Kyselina stearová:5,35 g,Cholesterol:0 mg

Dávkovanie :Odporúčaná denná dávka výživového doplnku OLEJOVITA®.

Deti od 0-3 rokov-2,5 ml, deti od 3-15 rokov-5 ml,dospelí-10 ml.Denná dávka prípravku pre dospelých (10 ml) obsahuje pribl. 150 µg jódu, čo je (100%) odporúčaného množstva denného príjmu organického jódu. Denná dávka prípravku pre deti (2,5ml) obsahuje pribl. 38 µg jódu, čo je pribl. 38% odporúčaného množstva denného organického príjmu jódu.. 

Spôsob použitia:Denne užiť ráno po jedle. Zapiť 2 dcl čistej vody a počas užívania dodržiavať pitný režim.

Charakteristika:OLEJOVITA®  je produkt, ktorého základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúci viaceré účinné zložky pre človeka prospešné a pre udržanie zdravia nevyhnutné. Dominantnú funkciu v súhrne jedenástich biologicky aktívnych látok zohráva stopový prvok jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému účinných komponentov vhodným, jedinečným a originálnym technologickým postupom. Jódu sa pripisuje veľká antioxidačná a imunostimulačná aktivita a schopnosť vytvárať s látkami podobného charakteru synergizmus, vďaka ktorému je výsledný účinok tohto produktu niekoľko krát vyšší v porovnaní so súhrnom účinnosti aktívnych látok podávaných jednotlivo. Prípravok OLEJOVITA® bol vyvinutý na základe najnovších poznatkov vedy a predstavuje produkt novej generácie vyznačujúci sa silným antioxidačným, imunostimulačným, reparačným a substitučným efektom. Prípravok spoľahlivo chráni ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi a u poškodeného a chorého organizmu navodí normálny/fyziologický stav.

Balenie: 250 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Olej s organicky viazaným jódom JODA ORGANIKA 250ml Olejovita

Olej s organicky viazaným jódom JODA ORGANIKA 250ml Olejovita

Vhodný pri problémoch so štátnou zľazou, ženských i mužských problémoch. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty