Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov 400ml Natura Siberica Zväčšiť

Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov 400ml Natura Siberica

Rakytníkový šampón na všetky typy vlasov pre maximálny objem.

Viac detailov


6,44 €


Poskytuje maximálny objem, lesk a silu, zároveň chráni vlasy pred tepelným poškodením pri stylingu. Revitalizuje a nadvihuje vlasy už od korienkov bez toho aby ich zaťažoval. Vďaka obsahu vitamínov a aminokyselín, vyživuje a regeneruje vlasy. Po tomto šetrnom umývaní budú Vaše vlasy krásne a nadýchané. Altaiský rakytníkový olej, marocký arganový olej a olej zo semienka bieleho sibírskeho ľanu prispievajú k tvorbe keratínu, ktorý zaisťuje pevnosť a lesk vlasov. Žihľavy a šípok Dahruica udržujú vlhkosť hlboko v štruktúre vlasov. 

Altajský rakytník je slávna sibírska bobuľa (tiež známy ako Alatajský rakytník rešetliakový) používaná obyvateľmi Sibíra po stáročia na posilnenie vlasov, oživenie pokožky a dokonca aj k hojeniu rán. Zaujímavosťou je, že táto malá bobuľa je považovaná za najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu a je plná vzácnych Omega 3,6,7,9 kyselín. Táto jedinečná bobuľa má až 22 ďalších mastných kyselín, rovnako ako 36 druhov flavonoidov. Dnes je Natura siberica jediná spoločnosť na svete, používajúce derivát Rakytníkového altajského oleje ako základ pre svoje výrobky, aby zachovala prirodzenú krásu a zdravie vašich vlasov a pokožky. 

Na báze oleja altajského rakytníka rešetliakového a sibírskej borovice. Divoko zozbierané sibírskej byliny, neboli použité žiadne GMO rastliny

Produkt Neobsahuje: parabény (metyl, Propel, atď), sodium-lauryl-sulfát (SLS), Sodium laureth sulfát (SLES), Polyetylén glykol (PEG), glykoly, oleje minerálne

Spôsob použitia: naneste malé množstvo šampónu na vlhké vlasy, napeňte, vmasírujte a opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.

Objem 400 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov 400ml Natura Siberica

Rakytníkový šampón pre všetky typy vlasov 400ml Natura Siberica

Rakytníkový šampón na všetky typy vlasov pre maximálny objem.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty