Rakytníkový šampón pre suché a normálne vlasy 400ml Natura Siberica Zväčšiť

Rakytníkový šampón pre suché a normálne vlasy 400ml Natura Siberica

Rakytníkový šampón pre suché a normálne vlasy.

Viac detailov


6,44 €


Jemne čistí a hydratuje vlasy, chráni pred tepelným poškodením pri stylingu. Preniká hlboko do štruktúry vlasov, vyživuje vlasy nasýtenými mastnými kyselinami a potrebnými živinami, navracia im zdravie a krásu. Uľahčuje rozčesávanie a modeláciu, robí vlasy poddajné a dobre upraviteľné, vlasy posilňuje a zabraňuje ich lámaniu. Vďaka obsahu vitamínov a aminokyselín, vyživuje a regeneruje vlasy. Altaiský rakytníkový olej a marocký arganový olej prispievajú k tvorbe keratínu, ktorý zaisťuje pevnosť a lesk vlasov. Pľúcnik z Taiga a olej z pšeničných klíčkov udržujú vlhkosť hlboko vo vlasovej štruktúre.

Altajský rakytník je slávna sibírska bobuľa (tiež známy ako Alatajský rakytník rešetliakový) používaná obyvateľmi Sibíra po stáročia na posilnenie vlasov, oživenie pokožky a dokonca aj k hojeniu rán. Zaujímavosťou je, že táto malá bobuľa je považovaná za najbohatší prírodný zdroj beta-karoténu a je plná vzácnych Omega 3,6,7,9 kyselín. Táto jedinečná bobuľa má až 22 ďalších mastných kyselín, rovnako ako 36 druhov flavonoidov. Dnes je Natura siberica jediná spoločnosť na svete, používajúce derivát Rakytníkového altajského oleje ako základ pre svoje výrobky, aby zachovala prirodzenú krásu a zdravie vašich vlasov a pokožky. 

Na báze oleja altajského rakytníka rešetliakového a sibírskej borovice. Divoko zozbierané sibírskej byliny, neboli použité žiadne GMO rastliny

Produkt Neobsahuje: parabény (metyl, Propel, atď), sodium-lauryl-sulfát (SLS), Sodium laureth sulfát (SLES), Polyetylén glykol (PEG), glykoly, oleje minerálne

Spôsob použitia: naneste malé množstvo šampónu na vlhké vlasy, napeňte, vmasírujte a opláchnite. V prípade potreby postup opakujte.

Objem 400 ml

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Rakytníkový šampón pre suché a normálne vlasy 400ml Natura Siberica

Rakytníkový šampón pre suché a normálne vlasy 400ml Natura Siberica

Rakytníkový šampón pre suché a normálne vlasy.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty