Chlorella Japan s kolagénom 750 tabliet Zväčšiť

Chlorella Japan s kolagénom 750 tabliet

Sladkovodná riasa Chlorella napomáhajúca najmä pri detoxikácii organizmu obohatené o kolagén. 

Viac detailov


19,50 €


Chlorela je jednobunková riasa, ktorá obsahuje najvyšší podiel chlorofylu zo všetkých organizmov. Chlorela je riasa napomáhajúca ako vysoko účinný detoxikant. Má vynikajúcu schopnosť fixovať a vylučovať toxíny z tela. Obsahuje najvyšší podiel chlorofylu zo všetkých organizmov. Ten má mimoriadne priaznivé účinky na ľudské zdravie. Má takmer zhodné zloženie ako hemoglobín. Požívanie potravín a preparátov so železom spoločne s chlorofylom mnohonásobne zvyšuje ich využiteľnosť pre krvotvorbu. Chlorela ďalej obsahuje unikátny komplex živín nazývaný CGF podporujúce zdravú tvorbu tkanív a množenie zdravej mikroflóry. Z živín obsahuje Beta-karotén, vitamíny skupiny B, vrátane B12, C, K, minerály a esenciálne mastné kyseliny. 70% buniek tejto chlorelly má dezintegrované bunkovú stenu vďaka čomu dochádza k veľmi rýchlemu a priamemu využitie živín.

Kolagén je základnou stavebnou bielkovinou tvoriaci spojivového tkaniva pohybového aparátu.Pomáha pri regenerácii kĺbových tkanív a rastu svalovej hmoty. Vyživuje vlasy, kožu a nechty. Je dôležitý pre jedinca vo vývineosoby nadmerne zaťažujúce kĺby (športovcov, ťažko pracujúcich) astaršiu generáciu.

Použitie: Prvý deň konzumujte 3x denne jednu tabletu po jedle. Každý deň pridajte ku každej dávke jednu tabletu, tak aby ste po týždni konzumovali 3x denne 7 tabliet.

Upozornenie: Pravidelná konzumácia chlorelly nie je vhodná pre tehotné a dojčiace ženy, pretože toxické látky sa vylučujú okrem iného telovými tekutinami vrátane materského mlieka!

Hmotnosť: 750 tabliet

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Chlorella Japan s kolagénom 750 tabliet

Chlorella Japan s kolagénom 750 tabliet

Sladkovodná riasa Chlorella napomáhajúca najmä pri detoxikácii organizmu obohatené o kolagén. 

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty