Cícer (hrach rímsky) 400g Provita Zväčšiť

Cícer (hrach rímsky) 400g Provita

Cícer alebo hrach rímsky 400g.

Viac detailov


1,70 €


Cícer dodáva telu významné množstvo bielkovín, a jeho obsah je rovnaký alebo väčší než v mäse či vajciach. Z minerálov stojí za zmienku železo (trikrát viac než v mäse), draslík, horčík, vápnik a zinok.

Vďaka svojim významným terapeutickým vlastnostiam je cícer potravinou vhodnou pre ľudí žijúcich v súčasnom uponáhľanom svete. Dodáva telu mnoho energie a je zdrojom najdôležitejších živín. Pomáha znižovať cholesterol, predcházať zápche a posilňovať nervovú sústavu. Cícer sa odporúča zvlášť tým, ktorí trpia stresom a depresiou. Táto strukovina je ideálna pre tehotné ženy, pretože je bohatá na kyselinu listovú, ktorá chráni plod pred vrodenými vadami nervovej sústavy. Vláknina v cíceri prirodzeným spôsobom stimuluje peristaltiku čriev a posúva stolicu v dolnej časti tráviaceho traktu.

Návod na prípravu: Najbežnejší spôsob prípravy cíceru je varením. Varený cícer sa môže použiť do polievok a ako príloha, dá sa kombinovať s ryžou. Cicerová múka je veľmi rozšírená v Indii, kde sa z nej vyrába napr. falafel.

Krajina pôvodu: Argentína

Hmotnosť: 400g

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Cícer (hrach rímsky) 400g Provita

Cícer (hrach rímsky) 400g Provita

Cícer alebo hrach rímsky 400g.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty