Capramilk Multiaktiv BIO tablety z kozieho mlieka 144ks oranžové Zväčšiť

Capramilk Multiaktiv BIO tablety z kozieho mlieka 144ks oranžové

100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry v tabletovej forme.

Viac detailov


15,90 €


Výrobok je pre svoj komplexný účinok doporučovaný celej populácii. Preventívne znižuje srdcovo – cievne ochorenia. Kladne pôsobí na nervový a imunitný systém a reguluje nervovú a svalovú rovnováhu. Pomáha pri problémoch s vyprázdňovaním a niektorých črevných ochoreniach. Podporuje správnu funkciu prostaty. Celkovo sa podieľa na udržaní duševnej sviežosti. Zlepšuje celkovú kondíciu a zvyšuje výkonnosť, predchádza mnohým ochoreniam, nachladnutiu a únave. Blahodárne pôsobí na kvalitu pokožky, vlasov, kostí a zubov.

CAPRAMILK MULTIAKTÍV BIFI Použitá mikroflóra LAKTOFLORA, mikrobiálny preparát BA, pomáha správnemu priebehu trávania a potlačenia rastu patogénnych baktérií, podporuje prirodzenú imunitu organizmu. Po liečbe antibiotikami obnovuje črevnú mikroflóru. Znižuje cholesterol, dodáva vitamíny skupiny B, kyselinu listovú. Prípravok je výborný na zlepšenie zažívania, podporu imunity, reguláciu nervovej a svalovej rovnováhy, prevenciu kardiovaskulárnych ochorení. Je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminokyselín.

Je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik, horčík, zinok, jód a 11 vitamínov. Sú to hlavne antioxidačný vitamín E a vitamín C, kyselina listová, vitamín D a komplex vitamínov skupiny B.

CAPRAMILK obsahuje 100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry. CAPRAMILK je jedinečný svojím zložením – má v sebe výnimočné schopnosti, ktoré kozie mlieko obsahuje. Na základe dlhodobého výskumu a vývoji produktov rady CAPRAMILK, bolo navrhnuté zloženie, ktoré plní najnáročnejšie kritéria kladené na moderné výživové doplnky, s ohľadom na zaťaženie človeka a dnešného spôsobu života. Rada CAPRAMILK bola navrhnutá tak, že každý zákazník si môže v ponuke nájsť produkt podľa vlastného uváženia, takže má nielen preventívne účinky, ale je vhodný aj na podpornú liečbu i pre rekonvalescentov.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, Číslo rozhodnutia  BPOVO/2132/2005/Ht.

Doporučená denná dávka: 2x3 tablety. Capramilk je určený pre užívanie už od troch rokov.

Zloženie: sušené plnotučné kozie bio mlieko, náhradné sladidlo sorbitol, organicky viazaný vápnik, horčík, zinok a jód, aróma, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín E, niacin, pantotenát vápenatý, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, vitamín B12, vitamín D), zmes mikroorganizmov LAKTOFLORA - mikrobiálny preparát BA, stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

Balenie: 144 tabliet

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Capramilk Multiaktiv BIO tablety z kozieho mlieka 144ks oranžové

Capramilk Multiaktiv BIO tablety z kozieho mlieka 144ks oranžové

100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry v tabletovej forme.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty