Capramilk Bifidoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks zelené Zväčšiť

Capramilk Bifidoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks zelené

100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry v tabletovej forme.

Viac detailov


15,90 €


Výrobok je pre svoj komplexný účinok doporučený hlavne ľuďom s ochoreniami tráviaceho a zažívacieho traktu, čriev. Výživový doplnok Capramilk bifidoaktív obsahuje látky znižujúce chuť do jedla ale má aj zložky nápomocné metabolizmu základných živín, zlepšujúce ich využitie, napomáha stabilizovať hladinu krvného cukru a navyše obsahuje stopové prvky a vitamíny. Napomáha redukovať telesnú hmotnosť. Vhodný je aj pre diabetikov, ako prevencia je vhodný pre každého. 

CAPRAMILK bifidoaktív sú tablety z kozieho bio mlieka s aktívnou , zdraviu prospešnou laktogénnou mikroflórou . Použitá mikroflóra LAKTOFLORA-mikrobiálny preparát BA, zohráva významnú úlohu pre zlepšenie priebehu trávenia , zvyšuje obranyschopnosť organizmu, odstraňuje zápchu, upravuje stolicu. Pri  a po liečbe antibiotikami obnovuje črevnú mikroflóru.

Vo výrobku je použitá rozpustná vláknina Inulín, ktorá v značnej miere podporuje rast priaznivej črevnej bakteriálnej mikroflóry (bifidobaktérii a laktobacilov) priaznivo vplýva na zníženie hladiny cholesterolu, triglyceridov v krvi, zlepšuje trávenie, napomáha vyprázdňovaniu čriev a tlmí pocit hladu. CAPRAMILK bifidoaktív je tiež obohatený o biologicky viazaný vápnik a chróm - podstatná zložka GTF(glukózovo tolerančný faktor), ktorý je nepostrádateľný pre správnu činnosť inzulínu – hormónu, ktorý reguluje predovšetkým hladinu cukru, tukov a bielkovín v krvi. 

CAPRAMILK bifidoaktív je pre svoje zloženie unikátny na zlepšenie trávenia, posilňuje imunitný systém, súčasne je bohatým zdrojom celej škály minerálnych látok, stopových prvkov, vitamínov a esenciálnych aminokyselín.

CAPRAMILK obsahuje 100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry. CAPRAMILK je jedinečný svojím zložením – má v sebe výnimočné schopnosti, ktoré kozie mlieko obsahuje. Na základe dlhodobého výskumu a vývoji produktov rady CAPRAMILK, bolo navrhnuté zloženie, ktoré plní najnáročnejšie kritéria kladené na moderné výživové doplnky, s ohľadom na zaťaženie človeka a dnešného spôsobu života. Rada CAPRAMILK bola navrhnutá tak, že každý zákazník si môže v ponuke nájsť produkt podľa vlastného uváženia, takže má nielen preventívne účinky, ale je vhodný aj na podpornú liečbu i pre rekonvalescentov.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, Číslo rozhodnutia  BPOVO/2132/2005/Ht.

Doporučená denná dávka: 2x3 tablety. Capramilk je určený pre užívanie už od troch rokov.

Zloženie: sušené plnotučné kozie bio mlieko, mliečňan vápenatý, chlorid  chromitý, zmes mikroorganizmov LAKTOFLORA – mikrobiálny preparát BA (BIFIDOBACTERIUM LACTIS, LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS), prírodný uhľohydrát INULÍN, získaný extrahovaním z koreňa čakanky, prírodne identická aróma, Aerosil.

Balenie: 144 tabliet

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Capramilk Bifidoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks zelené

Capramilk Bifidoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks zelené

100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry v tabletovej forme.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty