Capramilk Imunoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks fialové

100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry v tabletovej forme.

Viac detailov


15,90 €


Fialové capramilk sú s BETA-(1,3/1,6)-D-glukánom, vápnikom, zinkom, selénom a jedenástimi vitamínmi.

Výrobok je pre svoje zloženie unikátny pri stavoch vyžadujúcich podporu imunitného systému, pri kardiovasdkulárnych ochoreniach, pri onkologických ochoreniach na dosiahnutie podporného efektu pred, počas a po operačnej, chemoterapeutickej a rádioterapeutickej liečbe, podporná liečba u malígnych nádorov, pri psychickom, fyzickom strese, pri chronických recidivujúcich gynekologických ochoreniach, pri otvorených pooperačných ranách, popáleninách, pôsobí ako antioxidant - pomáha likvidovať voľné radikály, priaznivo ovplyvňuje elasticitu tkanív, spomaľuje degeneráciu buniek a tkanív. Pôsobí priaznivo na zlepšenie stimulačného, regeneračného a ochranného systému organizmu a prekrvenia tkaniva.

Normalizuje bazálny (bunečný) metabolizmus, zvyšuje energetický potenciál a vyrovnáva celkový zdravotný stav, znižuje vnútorné napätie, zmierňuje stres, zvyšuje práceschopnosť.CAPRAMILK imunoaktív je kombinácia účinných látok, ktoré vám pomôžu ovládať stres a vhodne naň reagovať. Doplňuje vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité najmä v období psychickej záťaže. Udržuje dobrú psychickú odolnosť organizmu.

CAPRAMILK obsahuje 100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry. CAPRAMILK je jedinečný svojím zložením – má v sebe výnimočné schopnosti, ktoré kozie mlieko obsahuje. Na základe dlhodobého výskumu a vývoji produktov rady CAPRAMILK, bolo navrhnuté zloženie, ktoré plní najnáročnejšie kritéria kladené na moderné výživové doplnky, s ohľadom na zaťaženie človeka a dnešného spôsobu života. Rada CAPRAMILK bola navrhnutá tak, že každý zákazník si môže v ponuke nájsť produkt podľa vlastného uváženia, takže má nielen preventívne účinky, ale je vhodný aj na podpornú liečbu i pre rekonvalescentov.

Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR, Číslo rozhodnutia  BPOVO/2132/2005/Ht.

Doporučená denná dávka: 2x3 tablety. Capramilk je určený pre užívanie už od troch rokov.

Zloženie: sušené plnotučné kozie BIO mlieko, náhradné sladidlo sorbitol, organicky viazaný vápnik, jód, zinok, selén, aroma, zmes vitamínov (vitamín C, vitamín E, niacin, pantotenát vápenatý,m vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, kyselina listová, biotín, kyselina listová, vitamín B12, vitamín D) stearan horečnatý a tabletovacia prísada oxid kremičitý.

Balenie: 144 tabliet

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Napíšte Váš názor

Capramilk Imunoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks fialové

Capramilk Imunoaktív BIO tablety z kozieho mlieka 144ks fialové

100% kozie BIO mlieko obohatené o najdôležitejšie vitamíny, minerály a probiotické kultúry v tabletovej forme.

Napíšte Váš názor

Príbuzné produkty